Jump to content
Sign in to follow this  
Mikołaj

[FD] Na tropie

Recommended Posts

W odległej przyszłości elementy elektroniczne zaczęto wszczepiać człowiekowi. Detektyw posiada procesory w oczach, które pomagają na bieżąco analizować dużą ilość informacji. Dzięki nim spostrzega na ulicy kawałek tkaniny, który jest kolejnym puzzlem w sprawie i pomoże odnaleźć mordercę.

Detektywprzysz1420osci01.jpg

Edited by Mikołaj

Fajna praca. Nie mogę się doczekać kolejnych odsłon:) Bardzo mi się podoba styl i klimat. Jeszcze trochę detalu w tle i będzie powalać :)

musisz poprawić pozę i proporcję, bo wygląda trochę sztywno

twój art podobny jest trochę do okładki Hitman 2 :silent assassin ;)

Hitman2-SilentAssassin_1846_1024.jpg

tr3buh - dzięki!. Obecnie pracuję nad perspektywą bo okazało się, że mam parę punktów zbiegu :D i jest co poprawiać. Teraz dochodzi poprawka pozy i proporcji bo faktycznie ten detektyw jest połamany. Faktycznie jest podobieństwo do okładki Hitmana ale nie inspirowałem się nią. W ogóle zakończyłem przygodę z Hitmanem na części pierwszej i wszystko co było później mnie ominęło.

Myślałem nad tym. Kapelusz będzie zmieniony. Chcę do niego i do twarzy detektywa dodać elektronikę, o której wspomniałem w opisie u góry. Ale to potem. Teraz pracuję nad tłem. Chciałbym dodać więcej głębi, zrobić jakiś dym, czy spaliny i może deszcz. Plus przechodnie i latające machiny.

szkoda ze tak pozno zaczales bo nie zalapales sie na konkurs

zaczyna byc ciekawe

10 lutego jest tak blisko, że czas na pracę nad ilustracją znalazł się sam :D Także od teraz update będzie codziennie :)

plasti - o jakim konkursie mówisz?

10 lutego jest tak blisko, że czas na pracę nad ilustracją znalazł się sam :D Także od teraz update będzie codziennie :)

plasti - o jakim konkursie mówisz?

eeeeee o future dective bitwie???? po bodajze 27 stycznia nie bierze sie juz udzialu w bitwie, robisz prace ale nie bedziesz nominowany (jesli dobrze zrozumialem)

a powyższy wątek powstał 6 stycznia także o co chodzi... za dużo rozbielasz i brudzisz kolory czarnym Mikołaj, pozdro

Rotcore - dzięki za uwagi! Ostatnio słyszałem, że używam za dużo czarnego, także poszło w drugą stronę.

Ale to oznacza, że wróciłeś do wcześniejszej koncepcji? Obrazek gorszej jakości niż poprzedni i ma mniej elementów (czyt. statki na przykład).

To pytanie nie ma związku z nominacją. Po prostu pytanie odnośnie pracy, z ciekawości.

Adek dzięki za opinię. Statek przeniosłem na górę bo na dole wydawał mi się za ciężki. Wydawało mi się też, że jak dodam więcej podziałów po lewej stronie na budynku to lepiej będzie się czuło przestrzeń.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy