Jump to content

Winter Olympics 2014 - spot dla BBC Sport

Recommended Posts

• Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Narrator to Benedict Cumberbatch :) Spot cudowny, tylko zastanawiam się czemu my w naszej telewizji serwujemy sobie coś pokroju spotu Kraków 2022 a towar eksportowy jest taki cudowny?

@Igi: To nie Sherlock :) Ale widziałem, że wiele osób myślało podobnie.

BBC to przecież klasa. Choćby wymieniony Sherlock, Luther czy inne programy z Top Gearem. BBC ma zasięg globalny myślę, że ich po prostu na to stać i trochę inaczej na to patrzą.

Fajnie się równoważy audio z obrazem...ale ja w innej sprawie :P

Do twórców - muza była skomponowana czy to może jakiś dłuższy wałek, który mozna sobie odsłuchać (tytuł please) ?

Fajnie by mi się przy takim podkładzie pracowało :))

No i oczywiście gratki za spot, który wywołuje jakieś emocje a nie jest tylko kolejnym, efektownym montażem z fruwającymi łyżwiarzami :)

Hej,

Dzieki wielkie za zainteresowanie.

W imieniu Juice'a napisze tylko ze jestesmy w trakcie przygotowania szerszego makingofa, mamy nadzieje ze uda nam sie to wszystko poskladac jak najszybciej :)

pozdr

m

Dziękuję za miłe słowa. Spot poszedł nieco wcześniej niż się przygotowywaliśmy, więc stąd milczenie. Będzie trochę materiałów już niedługo. Korzystając z okazji uściski dla ekipy Juice, która dokonała cudów.

t.

choć narciara prawdziwa to anatomicznie piersi za nisko i kalarepa za duża.

Stwórca poszedł po łebkach ze sculptem. Chciał potem nadrobić mappingiem ale mu w displacement'cie weszła textura z czegoś innego. I generalnie w jednym miejscu za dużo w innym za mało. Jak u każdego z nas:) Nierealistycznie...