Jump to content

Aktualizacja Photoshop CC - druk 3D i Perspective Warp


Recommended Posts

@pxl666: ale o co chodzi z tym Pespective Warp? Przecież tego w takiej formie nie było. Ten efekt jak i wiele innych, które dodawali wcześniej można osiągnąć inaczej, ale nie bardzo rozumiem.

 

To oglądałeś: http://tv.adobe.com/watch/adobe-technology-sneaks-2013/sneak-peek-perspective-warp-in-photoshop/

 

Ja tam lubię te małe nowości ułatwiające niektóre procesy.

Link to post
Share on other sites

Całkiem spoko ten Perspective Warp. Do tej pory musiałem wycinać ręcznie plany i je przekształcać osobno starając się to dopasować na krawędzie styku "na oko". Teraz to się robi automatycznie. Ale dla mnie jeszcze za mało, żeby przejść na tę cholerną chmurę.

Link to post
Share on other sites

Rozpruwacz dobrze mówi. Nadal nie ma malowania z mirrorem o które ludzie proszą od 15 lat. Nie ma to jak rozwijanie programu ale nie w taki sposób jak potrzebują tego użytkownicy.

Drukowanie modeli 3d bez żadnych narzędzi do modelowania... Czyli model musimy przygotować sobie w sofcie 3d który prawdopodobnie ma już jakiś eksporter. Chcieli coś uszczknąć na popularyzacji druku3d tylko że ich soft nijak się do tego nie nadaje. Będzie tak jak z malowaniem obiektów 3d, nikt poważny z tego nie korzysta.

Link to post
Share on other sites

dokladnie oto mi chodzilo

per warp to taki pryszcz z ktorego sie robi mega osiagniecie...no sorry, pewnie 2 godziny programowania...a gdzie interaktywny feather? gdzie kupa narzedzi ktorymi sie poslugujemy na codzien i rowniez wymagaja doszlifowania...? a zwlaszcza teraz jak co miesiam im splywa pare milionkow z subskrypcji???

Link to post
Share on other sites

WOW - obczajam tego Ps CC i jeden z NAJBARDZIEJ WNERWIAJACYCH BUGOW w tym programie ciagle nie zostal usuniety! Kiedy stworzysz nowa warste, zmienisz selekcje i cos na niej narysujesz po czym wcisniesz Ctrl+Z to ostatni bazgr zniknie.... ALE I SELEKCJA WARSTW SIE ZMIENI! Czyli masz jakby 2 razy Ctrl+Z! Masaker.

 

Za to opcje 3D sa wrecz niesamowite.... damn.... nawet w sketchup wiecej da sie zrobic. A i powaznych plikow STL (probowalem jeden co wazy 250mb) Photoshop nie wczytal..... wiec po co w ogole taki feature?

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy