Jump to content
Sign in to follow this  
Thx

[FD] Torkil

Recommended Posts

OPIS:

powinien wyglądać tak:................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... .

Tłumacząc:

Kiedy pojawił się temat: GAMEDEC, poczułem , że trzeba zrobić 'robotę'-w końcu:).

Przez chwilę pomyślałem, że dla przyzwoitości powinienem odświeżyć lekturę ale,że moja percepcja jest teraz gdzie indziej, stwierdziłem, że nie ma czasu. Zadałem sobie pytanie(...i jak to u mnie bywa, sam sobie odpowiedziałem): Czytałeś ze zrozumieniem?

Więc podszedłem intuicyjnie., inni określają takie zachowanie 'homosapiensa' jako 'podprogowe'.

Co przedstawia obrazek?

prowincjonalne spojrzenie na SF ale w wydaniu conceptarowym i tyle, pozdr.

PS

Sorry za brak koloru ale w końcówce mazania byłem już w METROPOLIS Frica Langa.

a, szacunek dla wszystkich, którzy wzieli udział w bitwie.

85015336471616335560.jpg

lh7l.jpg

o6ez.jpg

1667.jpg

początek koncepcyjny

Edited by Thx
BŁEDY LITERNICZE W TYTULE, POZDRO

no piękne, tylko niestety za późno założyłes wątek

a wielka szkoda

EDIT

ślepy jestem...

Edited by takashmen

Świetny początek. Chętnie bym zobaczył jak to wykończysz. Masz jakieś aktualizacje? Warto je wrzucić.

Gratulujemy nominacji. Praca weźmie udział w kolejnej części konkursu.

Do dnia 28 lutego 2014 roku (28 lutego, 23:59:59) można kontynuować pracę nad nią.

Minimalny bok pracy powinien mieć 1920px. Popraw proszę. Na pewno masz to w większej rozdzielczości. Do fullresa możesz zamieścić nawet link gdzieś. Nie musi być to grafika osadzona, może być Dropbox/Google Drive czy inny sposób.

ale mogę to jutro zrobić? Złapała mnie jakas obsesja detalu, to wrzuciłem poglądowo.

Deadline jutro 28 lutego 2014 godz. 23:59:59. Do tej godziny masz czas. A więc spokojnie, możesz nawet się z tym przespać byle jutro nie zapomnieć :)

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy