Jump to content
KLICEK

teczka3d: klicek art dump

Recommended Posts

@wujek_kane聽mnie to wygl膮da na Afrodyt臋聽z Knidos przed zdj臋ciem szaty聽馃檪 艁epetyna rewelacyjna - idealna do jakiej艣 produkcji s.f. 呕ylasty shader robi swoje.

Edited by alex3d
  • Like 1

dzieki chlopaki 馃檪聽Arnold rozwalil mnie tym jaki jest prosty, a przy tym jakie daje efekty 馃檪聽ten jest mega testowy tak samo jak mapy 馃檪

No nic. Pogratulowa膰 wyobra藕ni. Kunsztu te偶, ale przede wszystkim wyobra藕ni. 馃檪

• Haha 1

艂adnie tak ocenia膰 dziewczyn臋 po wygl膮dzie? mo偶e ma za to 艣wietny charakter

• Haha 1

On 2/20/2020 at 5:05 AM, KLICEK said:

dzieki chlopaki 馃檪聽Arnold rozwalil mnie tym jaki jest prosty, a przy tym jakie daje efekty 馃檪聽ten jest mega testowy tak samo jak mapy 馃檪

A jak z predkoscia? Na jakiejs normalnej maszynie nie na "na moim podwojnym Threadripperze w miare OK" 馃槃 Ma tez render na GPU?

dzieki chlopaki 馃檪

@Nezumi聽predkosci mega max 1 min na frama (w wiekosci przypadkow pracowalem na 50% rozdzielczosci wiec na klatke schodzilo z 10sek) nie uzywalem jeszcze gpu. Podobno jest wolniejszy niz ten na cpu bo jeszcze beta.

• Thanks 1

Dzieki! No to jestem w szoku. Ech gdyby tak Maya nie kosztowala nerke na rok...

Edited by Nezumi

Hej Klicek, mam pytanie do Medium- mia艂e艣 mo偶e problem z importem nowych stamp贸w (pojedynczo i kilka na raz)- u mnie za ka偶dym razem problem si臋 sypie po prostu. Czyta艂em gdzie艣, 偶e to kwestia nowych sterownik贸w Nvidi (sam robi臋 na RtX 2060 Super) ale po instalowaniu starszych wersji聽 te偶 nic to nie da艂o. Mo偶e si臋 zetkn膮艂e艣 z problemem? Albo znasz spos贸b na import stamp贸w bezpo艣rednio w windowsie? Dzi臋ki z g贸ry

no wlasnie mialem, straszanie mnie to zirytowalo ostatnio i przestalem poki co tego uzywac, do poki nie wypuszcza wersji medium juz pod szyldem adobe. Na forum oculusa masz podane, do ktorej wersji sterow musisz sie cofnac, ale ja tego nie robilem.聽

Dzi臋ki, faktycznie po instalce wcze艣niejszych ster贸w wszystko hula bez problemu (431.60 w moim przypadku). Ciekawe kiedy i czy w og贸le to naprawi膮? Szkoda bo program ma mega potencja艂 co wida膰 po twoich pracach i mimo, 偶e mi bardziej do hardsurface jest potrzebny to szkoda by by艂o jakby adobe ola艂o teraz temat. Pozdrawiam聽 聽

no niby mam info ze bedzie nowa wersja, ale to juz trwa kilka miesiecy i powoli zaczynam watpic 馃檪聽Ciekawe co adobe wymysli 馃檪