Jump to content

teczka3d: klicek art dump

KLICEK
 Share

Recommended Posts

KLICEK co ty jadasz chłopie że potem takie cudeńka z łba do komputera wciskasz? Iście depresji można dostać 😉  Ja bym ze 100 lat klepał i obracał i pewno na boxie z wklęsłym kółkiem by sie skończyło 😉 a buźkę bym na teksturze domalował i fajrant 😆

• Haha 2

dzieki dzieki 🙂 

Predator ma ze 4 miliony, robiony przy pomocy dynamesha i dividow pozniej 🙂 nie uzywam sculptrisa bo to zawracanie dupy

• Like 1

Posted (edited)

Taka ładna pani a skaryfikacja na buzi... Od tego całego Popka czy tam Czopka (niepotrzebne skreślić) sie zaczęła moda i nadal trwa. No ta młodzież to się już chyba nie opamięta... 😉 Quo Vadis młodzieży?! Quo Vadis Klicku? Quo Vadis...?

A pan/pani/to czy ono wygląda fajnie - takie nowatorskie połączenie nosorożca z langustą/homarem (nie mylić z Homerem z Simpsonów)  

Szacuneczek! 🙂 

P.S.
Przynajmniej dałeś pani białe oczy... bo czarne to już by była przesada 😜 

Edited by Mortom
  • Thanks 1

18 hours ago, Nezumi said:

Mowie sobie zobacze ta topologie mistrza.
No i zobaczylem.
😄

Oj nie czepiaj się, pewnie się śpieszył i nie zdążył poprawić topologii na głowie tego ostatniego chłopka ale za to cała reszta flawless. Niczego innego się się zresztą nie spodziewałem poza doskonałością i nie zawiodłem się, sprawdzenie siatki to w zasadzie czysta formalność żeby nacieszyć oczy 🙂 

• Haha 2