Jump to content

teczka3d: klicek art dump

Recommended Posts

• Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no tez tak myslalem, jeszcze dzisiaj troszke nad nia posiedze moze wieczorkiem, bo chcialbym uzyskac efekt ogromnych ramion 😄 moze dlon wypadalo by zmniejszyc? to glowa by byla bardziej proporcjonalna? 

na szybko liquifajem 😄 taki plan, lepiej bedzie? 

smoothie_01_liq.jpg.c2130551ab33de3f5679de765c7d02ad.jpg

• Like 4
Godzinę temu, Nezumi napisał:

Zatrudnili Cie do The Last of Us - part 3? 😄

no wlasnie plan mam taki, tylko niechce nikogo obrazic 😄 chce jej przerysowac ramoniona i dodac do jednej reki kij golfowy 😄

8 hours ago, KLICEK said:

no wlasnie plan mam taki, tylko niechce nikogo obrazic 😄 chce jej przerysowac ramoniona i dodac do jednej reki kij golfowy 😄

Dawaj, dawaj. W tych czasach i tak na pewno ktos sie obrazi 😉. Choc tutaj moze bedzie zagwozdk,a bo z jednej strony nikt nie powie ze jest "nierealistycznie", no bo... wiadomo, z zalozenia jest. A z drugiej strony tez bedzie glupio powiedziec, ze sie nabijasz z muskularnych kobiet bo... nie jest to oczywiste wcale i moze sie nie nabijasz. W ten sposob obie strony nie beda wiedzialy czy zaczac drame czy nie 😄

• Haha 2

mysle ze zmienie koszulke, na obcisla zeby bardziej pokzac mniejsza klatke piersiowa i oderwane od niej rece 🙂 mysle ze to powinno byc to 😄

• 2 weeks later...

Wiem, że już trochę za późno, ale dosłownie delikatnie zmieniłbym jej minę- teraz jest ciut za subtelna, tajemnicza jak na te wielkie łapy 😄

• Like 1
  • 3 weeks later...