Jump to content

Recommended Posts

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Renderuje i renderuje... i konca nie widac. Srednio 13-15 min / frame. Niestety nie mam tyle czasu na rednerowanie i musze troche poleciec po jakosci... tylko nie wiem gdzie :/ Moze mi ktos polecic jak lepiej zoptymalizowac mojego vray'a? Tu sa ustawienia ktorych teraz urzywam.

B1LKNYh.jpgGHQhGZB.jpgAr9PqCx.jpgT7XNRl8.jpgxEpuoXB.jpgYV8Mgfz.jpg

imponująca praca, tylko animacja odstaje poziomem od reszty. Stopy się ślizgają, nie czuć inercji, albo czuć ją za mało. Na liście nie działa fizyka tak jak powinna (za równo na te które obraca w palcach, jak i na to co ma na plecach) no i jest taki moment, że stopy bardzo się odcinają od podłoża. Jak by w tym momencie położyć mu na drodze killa CG-liści, i je poruszyć jak stwór idzie i trochę nimi zasłonić stopę, to by można to zamaskować.

Dzieki ikkiz! Niestety z animacji jestem bardzo kiepski. Tak wlasciwie to jest to moja pierwsza animacja. Nigdy wczesniej tez nie zajmowalem sie compositingiem wiec ten caly projekt jest poniekad eksperymentem pozwalajacym mi poprobowac wszystkich tych rzeczy od A do Z i ocenieniem co mi sie podoba a co nie... a zarazem jest to tez moj honours project :D Ciesze sie jak sie innym podoba. Nie ma lepszej nagrody jak satysfakcja widza :) W przeciagu tego tygodnia powinienem wlasciwie skonczc proces animowania tego wszystkiego... zostanie tylko rendering. Bede updateowal na bierzaco!

• 2 weeks later...