Jump to content
JackTheRippy

Teczka 3D - Jacob

Recommended Posts

progres niezly od poczatku teczki - szczegolnie felbs i ostatnia g艂owka, tak btw 艣wietny koncept wybra艂es

Ta, koncept tez mi sie podoba, ale ogolnie to jestem zdegustowany brakiem refek odnosnie grubszych ludzi na necie. Wszystko kreci sie tylko obok atlet贸w ;) Ciezko tak, bo nigdy otylej osoby nie robilem.

Powalczylem z proporcjami ciala, ogolnie na ramionach i nogach to obchodzi mnie tylko aby forma byla poprawna :))

zJ58YGY.jpg[/img]

fakt fajny t艂uszczyk ciezko zrobi膰, na pewno musisz uzywac masek i move'a/inflate'a

Edited by krzys!3k

艢wietne:) Nie mia艂abym nic przeciwko gdyby艣 wrzuca艂 wi臋cej close-up贸w, b臋d臋 艣ledzi膰 :)

Seba skusil tymi ciaglymi likenessami, wiec czas na leka przerwe od grubasa i nadchodzi Tilda Swinton. Planuje bust, z ubrankiem jak w nadchodzacym Dr Strange.

xdTtswv.jpg

Bardzo ladnie Ci to idzie i sprawnie. W tej postaci widac dobitnie jak bardzo wazne sa oczy...dobrze zrobione oczy. Zapostowales o 3 nad ranem, czy to znaczy, ze zdarza Ci sie przesiadywac do rana w zbrushu? Na jakim poziomie podzialu jest twarz? ok 4 mln poly(zgaduje po wyrazistosci ,,zaszumionego'' ziarna)?

Nad oczami musze popracowac jeszcze, te wydaja sie za smutne. Zawsze mam z tym problem, aby nie wygladaly bez emocji jak u robota.

Ogolnie od ponad dwoch lat sypiam w tygodniu po 5h, bo chodze spac o 2, a wstaje o 7 do mojej regularnej pracy(nie w branzy). W Sobote odsypiam, a potem siedze do 4 nad ranem ;) Bedzie to tak pewnie wygladalo do momentu az nie znajde pracy w branzy.

Ogolnie to nie polecam takiego trybu zycia, czulem sie tragicznie i jak 40latek(mam 25), ale silownia to naprawila.

@genitalius

Zapomnialem Ci napsiac, to ma w tym momencie jakies 300tys poly. Dobra jakosc noisu wynika z tego, ze nie kliknalem "Apply to mesh" :) Uzywam tego zawsze gdy model jest wygladzony, bo lepiej widac male formy ktore sie dodaje. Bez tego czuje sie jakbym patrzyl na biala kartke papieru.

@Boris

Heh, dzieki za info ;)

Maly update z dzis, poprawilem troche czaszke, bo nie siedziala dokladnie.

uP5JcoL.jpg