Jump to content

Recommended Posts

Witajcie!

 

Chciałem zaprezentować Wam mój projekt magisterski. Jest to level do gry oparty na moim uczelnianym wydziale w realiach science - fiction. Całość jest zrobiona w UDK, przy użyciu 3d Maxa oraz Ps'a. Zachęcam do komentowania :)

 

Pozdrawiam!

 

Link to post
Share on other sites

Całkiem nieźle, widać, że dobrze przemyślałeś budowę ścian, podłóg tak aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Podoba mi się również oświetlenie, wszystko ma swój klimat i bardzo na plus wg mnie są animowane textury na wyświetlaczach. Niestety myślę, że aby to wyglądało na prawdę dobrze to pasowałoby popracować nad texturami. Na pierwszy rzut oka widać, że nie wykorzystałeś potęgi speculara. Kiedyś widziałem artykuł o tym jak budowane były całe lokacje do Mass Effecta na jednej texturze i właśnie specular robił wielką różnicę. Oczywiście widać, że on jest ale myślę, że troszkę za mało jest on widoczny. Brakuje również takiego elementu, który dodawałby kontrastu. Okej są wyświetlacze kolorowe, maszyny z napojami itp ale całe pomieszczenia, ławki, stoły, szafki itp są w bardzo podobnych kolorach i wszystko się zlewa. Jeszcze jedno małe zastrzeżenie, nie wiem czy to było zamierzone ale z tego widoku, który przedstawiasz na video wygląda jakbyś poruszał się dzieckiem, całość jest za duża co widać przechodząć koło tego "blatu" w 2:50 ;)

 

Generalnie kawał roboty i na plus ;)

 

W tym temacie dobrze widać podobny problem, fajnie wyglądający korytarz sci fi, facet popracował nad specularem a potem dodał na podłodze dosłownie dwa żółte paski, które imo dały wiele dobrego -> http://www.polycount.com/forum/showthread.php?t=84845&highlight=sci+fi

Edited by DuzeZ
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy