Jump to content
egon14

Pojazd 3d: FIAT 126p ( Poraz Ostatni )

Recommended Posts

Witam waj wszystkich

normalnie niedaje mi spokoju maluch, jestem jego wielkim fanem i tak jak go zaczołem i niekończyłem to niemogłem dalej pracowac, ale corwetta bende kończona bo teraz zostanie mi do zrobienia przy niej szyby, koła, podwozie, wnętrze. Ale od niego narazie odstepuje bo niemam natchnienia do niego ale mam natchnienie na malucha. Oto fotki

P.S.

sory ze znów tak pier***** z tymi autkami ale musze wkońcy skończyc tego malucha, i mam taka małom nadzieje ze mnie zrozumiecie

co to za krzywa kreska w siatce na tylnim boku

narrazie bardzo malutko zrobione nie ma co oceniac poczekamy na wiecej

pozdro

krzywe w rogu tylnego okna, okna kanciaste, a ten wlot to co to ma byc?

cóż za konsekwencja, lol, kiedyś ten maluch zejdzie z linii produkcyjnej mam nadzieję ;]

jest coraz lepiek, razi w oczy ten "wlot powietrza".

W siatce za dużo trójkątów i po smoothie buble wyłaża, uwierz mi, że prawie wszystko da się zrobić czworokątami.

Potnij teraz maskę, zobaczymy co z tego wyjdzie.

przednia maska i laczenia malucha niestety tak nie wygladaja:( musisz koneicznie to poprawic:) ale ogolnie to ladnie sie zaczyna zobaczymy co z tego bedzie:) pozdrawiam

hehe widze drugi fan fiacika:) ja tez robie maluszka:) troche dziko to wyglada. Ja zaczal bym od poczatku. Ta siatka wyglada nieciekawie. nie wiem co by tu jeszcze napisac:) przyjrzyj sie dokaldnie maluszkowi i zrob dobre "wgniecenia" boczne

elo

troszke mnie niebyło ale juz jestem i ciąg dalszy:).

P.S.

ZLEKSZA PRZÓD POSZEDŁ DO KASACJI ALE DZIS SPRUBUJE GO ZROBIC I JESZCE DZS BENDĄ ORYGINALNE WLOTY

czlowieku, kup sobie slownik, a jak CI sie nie chce sprawdzac to wklejaj swoje posty do worda to Ci przynajmniej sprawdzi bledy bo az kluje w oczy.

Nikifor polskiej literatury się rodzi :D Nie mam pojęcia o siatkach i siatkówkach (plażowych), także mogę się przyczepić jedynie do dziwnych proporcji...

elo

wkurzyłem się i zaczołem tego malucha od nowa, poniewarz siatka była zbytnio za duża

Czy to jest forum o ortografii? Praca w rozwoju, ale w sumie to chyba przednia szyba za wypukła, i elementy plastikowe.

Czy to jest ta wersja z Early 80'?

bylo juz kilka kaszlakow na forum, poszukaj ich i obejrzyj ich siatke

i popraw ortografie bo nikt nie bedzie na twoje posty odpowiadac

Skilo- poszukam tych malców bo jestem ciekaw, a z ortografią to powiem szczerze ze mam problemy ale postaram się pisac lepiej.

Kulfer- wiesz jak byś chciał wiedzieć jest to wersja z roku 1998 z seri limitowanej FIAT 126 TOWN. Specjalnie dla ciebie fotka :)

kiepski rendering... odcina się od podłoża ;)

no rób rób, teraz dopiero widać że ten walec zamiast wlotu powietrza niezbyt służy .

po co na chama starasz sie zrobić samochód z 1 kawałka jak można sobie ułatwić prace robiąc go z części jak zabraknie ci lini na drzwiach to ją poprostu dodajesz a w "całym" modelu musisz przebudowywać całą sietkę

Witam was, odkurzyłem bardzo stary projekt, i jak narazie efekt jest taki :)