Jump to content

Star Wars Rebels - serial animowany


Recommended Posts

Zachęcam do obejrzenia materiałów (w tym 2 teaserów) nadchodzącego serialu spod znaku Star Wars - Star Wars Rebels. Akcja dziać się będzie pomiędzy epizodem III i IV i opowiadać o początkach rebelii.

Przyznam, że wygląda to bardzo ciekawie (bardzo ładna stylizacja), świeżo i bez zadęcia jak w ostatnich 3 filmach. Klimatem przypomina mi czasy kiedy Star Wars były przede wszystkim świetną rozrywką kina Nowej Przygody (kiedy nikt nie miał za złe Hanowi, że po prostu pierwszy mógł usmażyć Greedo, a nie odwrotnie).

Co ciekawe, przy produkcji sięgano po wczesne wersje konceptów do świata Star Wars sporządzone przez świętej pamięci Ralph'a McQuarrie'go - ojca wizualnej strony sagi.

Poczekamy-zobaczymy, ale wygląda fajnie.

 

Informacje wstępne:

 

http://stopklatka.pl/-/67433978,szczegoly-star-wars-rebels-ujawnione

 

Teasery:

 

 

Postaci:

 

 

Koncepty:

 

http://www.youtube.com/watch?v=hTeffR5C3eI

 

Pozdrawiam

piotrek

Link to post
Share on other sites

Kurde, znowu ten kreskówkowy styl :| Miało to sens w tej krótkiej bajeczce na CN. Animacja/grafika 3D ma tyle możliwości a oni znowu wybrali tą samą. To już wolałbym wersje 2D gdzie wyglądało to znacznie lepiej a uroszczenia miały swoje uzasadnienie. No i jeszcze ta cukierkowość i główny bohater nastolat. Nie ma już nic po za Trylogią Thrawna w SW co by mnie przyciągnęło do tego uniwersum. Bo reszta to straszne badziewie niestety :( (do badziewia nie wliczam też komiksów)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy