Jump to content

Recommended Posts

Ogólnie fajna teczka :) Sporo dobrych prac.

Ja tam lubię malarski styl więc ostatnie pejzażyki ze sporą fakturą mi się podobają. Jednak czasami może trochę płaskie. Chyba więcej głębi i określenia bryły by się przydało.

Na Artstation fajne są też projekty statków sci-fi, dużo detalu.

Staram się nie pisać komentarzy składających się tylko z "wow, zajebiste", ale:

Wow, zajebiste predatorzyce, uwielbiam taką linię :P

Bardzo mi się podoba sposób wymalowania katan i pancerzy, ogólnie sam sposób malowania bardzo mi się podoba. Warto byłoby ewentualnie trochę wzmocnić pozy, szczególnie 3 mało przekonująca bo na obecną chwilę wygląda jak z fotki, troszkę bez dynamiki. Ale to kwestia gustu i stylizacji. Generalnie wery gut dżob. :)

Wow naprawdę ekstra robota. Bardzo inspirujące prace. Też ostatnio zapoznaje się z scfem :P. Ten drugi obrazek renderowales w jakims 3d?

No fajne, fajne. Nie ma co za bardzo skrytykować, może tylko to, że są bardzo "typowe" i mało oryginalne, ale to tylko kwestia gustu.

Technika i wykonanie pierwsza klasa ;)

Kwachu .. taa ten drugi to - design: blender render: cycles i podmalówa p.shop próbuje tu różnych technik.. i w sumie żadna mi do końca nie siedzi hehehe; jeszcze Marvelous'a Di chciałem tknąć ale nie wiem czy chce się przyzwyczajać do softu którego prawdopodobnie nigdy nie kupię :p ...ale ogólnie chyba lubię "dezajn w 3d" ;

Graft .. no fakt ciężką praca się do ciekawych pomysłów nie dochodzi, ale sobie bazgrze jeszcze i kombinuje może coś w końcu wykombinuje ciekawego ;]

Dzięki ;

..a brush'e im prostrze tym lepsze do designu, takie moje zdanie, bardziej bawie sie 'narzędziami' niż samymi brush' ami w sensie krztał etc.

olewam też 'pressure' w ogóle bo daje mi gradacje na których kontrole marnuje czas ... ;

pakuje sobie zestawy brushy po ok 5 w paczke [to i tak -za- dużo] ale dzieki temu bardziej skupiam sie na tym co robie a nie czym XD

przykładowa paczka:

https://www.sendspace.com/file/bq88jh