Jump to content

Recommended Posts

Ten ostatni wrzut to storyboard z jakiegoś projektu ? czy tylko praktyka kompozycji?

praktyka kompozycji, robie to zamiennie ze szkicami w 3dc; które ostatnio wydają sie mi bardziej przydatne niz 2d XD

w/e

a777v5gffxnf.jpg

kilka dni mnie nie ma i tyle fajnych rzeczy.

Te storyboardy zachęcają do dalszego oglądania - dobrze osadzona narracja obrazem.

wow, masz zamiar dokanczac ktores z tych szkicow? mega fajne ujecia, chetnie bym przeczytal taki komiks!

dzięki, co do szkiców to poprostu cwicze sobie technike i ustawiam skrypty etc. pod to cuś;

cos z ostatnich

eme0esbj2wgc.jpg

cj4bayt4qctb.jpg

coś mnie uderzyła perspektywa - bardzo nielogiczna - na tej grafice. Przewinąłem w górę i wygląda, że taka maniera. Jeżeli zamierzone spoko, w innym wypadku trochę rozbija scenę na osobne kompozycje.

Ile czasu zajmuje Ci zrobienie czegoś takiego jak 3 ostatnie prace? Pojazdy i ludzie raczej z głowy czy z refek?

Szkice w tej teczce są mega, świetnie oddajesz charakter postaci.

Miło popatrzeć, zazdroszczę skilla :3

badassky, THXX

intq49, ok.15-30 minut szkice , zero zdjeć czasami 3d ale za bardzo spowalnia proces, głównie chodzi o szybkie bardziej linearne bazgranie; linią, selekcja i gradientami

bo to niezzły czill ;czysty *szop bez foto jaki lubie najbardziej; i ciekawa forma szukania pomysłow kształtów ujęć etc.

olaf , staram sie zmiescić w czasie primoo a czy to super siedzi to niewiem.. narazie mnie robi; pobazgram takich ze 100 to ocenie czy bylo warto heheeh

wlkyxqf5r3t6.jpg

caxivodux4gc.jpg

Posted (edited)

nie no spoko, jak to są rzeczy robione na czas, to wychodzą świetnie. Ile dajesz sobie na jeden slajd?

Edit: ok napisałeś, nie wyłapałem liczby w tłumie liter ;) Czas naprawdę niezły.

Edited by olaf

Dzięki chłopaki.

Olaf, z tym 'czasem' to jakos nienajaważniejsze dla mnie , chodzi mi tylko o opracowanie systemu bazgrania co mnie nie zmęczy XD a bedzie wystarczająco spójny i informatywny ... , narazie mnie nie nudzi a to najważniejsze .. chyba. ;zawsze podobały mi sie prace Sparth'a i lingy0 ;

grcyksb3q26w.jpg