Jump to content

Audi siatka początkujący


Recommended Posts

Mam pytanie co do prowadzenia siatki czy ktoś może mi powiedzieć czy na danym etapie idzie mi to jakoś ? Jeżeli są jakieś błędy w prowadzeniu to jakie. Jestem początkujący więc ......

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że po paru latach modelowania nie patrzę już tak bardzo na siatkę ale na efekt! Układaj siatkę i obserwuj jakie rezultaty przynosi. Nie sil się na to żeby była idealna, bo to jest utopijne myślenie. Masz już kawałek auta zrobiony, teraz nałóż Meshsmootha i obserwuj co się dzieje, gdzie się robi krzywo i dlaczego, poprawiaj udoskonalaj, ale nie sil sie na ideał, bo stracisz zapał.

Link to post
Share on other sites

moja rada staraj się używać tylko 4 kąty w miejscu w którym się schodzą więcej niż 4 edge to ten vertex powinien po nałożeniu na siatka mesh "stać" w tym samym miejscu no i modeluj od ogółu do szczegółu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...

Po dłuższej przerwie ponawiam posta .. podrzucę dzisiaj więcej siatki tego modelu :) Oczywiście będę czekał na opinie i pomoc :)

 

P.S Latos widziałem tutka już dużo wcześniej jak dla mnie bardzo dobry tutek i bardzo pomocny

Link to post
Share on other sites

Mam blueprinta ale wrzucam zdjęcia bez niego żebyście mogli mi powiedzieć jak to wygląda czy siatka dobrze ułożona itd z własnego doświadczenia :) na pewno jak skonczę to wrzucę całość wtedy na pewno bedzie wam prościej co kolwiek powiedzieć

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy