Jump to content
adek

Bitwa 3D: Detektyw Przyszłości - wyniki konkursu

Recommended Posts

Po raz siedemnasty w przypadku kategorii 3D mamy przyjemność ogłosić wyniki naszego konkursu Bitwa 3D. Tematem konkursu był“Detektyw Przyszłości”.

 

 

W konkursie wystartowały 63 osoby. Niestety nie wszystkim udało się ukończyć swoje prace. W samym finale pojawiło się 18 osób i ich prac. Jury zakończyło oddawanie głosów i możemy Wam przedstawić listę zwycięzców.

 

 

Gratulujemy wszystkim finalistom. Jury nie miało łatwej pracy bo poziom konkursu w tej kategorii był naprawdę wysoki. To pokazują również niewielkie różnice punktowe pomiędzy pierwszymi miejscami.

 

 

Aby nie przedłużać, poznajcie zwycięzców!

 

 

Zobacz: Wyniki konkursu Bitwa 3D Detektyw Przyszłości

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulejszyn!. Według mnie głównym zwycięzcą tego konkursu jest sam konkurs - duużo sortu z górnej półki. Zdolny naród :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super :) Gratuluje wszystkim uczestnikom , myślę że to była fajna pouczająca zabawa z odpowiednią motywacją w postaci nagród . Szczególnie cieszy mnie 3 miejsce, nie tylko dlatego, że to bardzo dobra praca sama w sobie, ale zostało stworzona od a do z w blenderze, nie jestem nawet użytkownikiem tego programu, więc nie forsuje tutaj niczego ;) ale to fajnie pokazuje jak się ten program rozwinął , pozwalając stanąć do walki z całym komercyjnym arsenałem. Z kolei 1 miejsce to pokaz możliwości nowego silnika na rynku Corona, która jest jeszcze w fazie alpha ( nawet nie beta ! ) , jest tym samym jak do tej pory darmowa :) To dobrze obrazuje. że rywalizacja była sprawiedliwa, nie ważne czy ktoś siedział za kierownicą lamborghini czy nissana, ostatecznie liczyły się umiejętności kierowcy i znajomość swojego rumaka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluje zwycięzcom. Dziękuje za krytykę i samą inicjatywę jaką był konkurs. Był to taki kopniak na zrobienie czegoś od A do Z. Dużo się można było nauczyć. Jedno muszę przyznać, jestem zadowolony, że skończyłem i nie do końca zadowolony z pracy, ale to raczej na plus. Pozostaje tylko zacisnąć zęby i cisnąć kolejne projekty by podnieść skill'a. Może następnym razem uda się wymyślić coś mnie oklepanego. Pozdrawiam wszystkich uczestników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję jury za tak dobre oceny i komentarze :) Robiąc tę pracę nie spodziewałem się aż 2 miejsca, tym bardziej że to moja pierwsza bitwa i chyba nawet pierwszy taki konkurs w 3d. Gratulacje dla ttaaddkkaa i mookiego oraz całej reszty finalistów !!! Wielkie dzięki również za nagrodę publiczności, wszystkim, którzy wspierali mnie w trakcie pracy oraz Adkowi za całą robotę z konkursem. :)

Edited by Quentin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje!

 

Dzięki jury za to że wypowiedzieli się na temat każdej pracy, i Adkowi, za to że to posklejał tak ładnie ;)

 

ttaaddeekk - to jak, wracasz do vraya? hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

gratulacje dla tadka, od pierwszego momentu ujzenia pracy bylo wiadomo ze bedzie 1wsze miejsce,

 

w sumie to od momentu jak zobaczylem ze tadek bierze udzial w bitwie :)

 

gratulacje dla wszystkich ktorzy ukonczyli prace, bo to tak naprawde jest najwieksza wygrana :)...

 

 

bardzo dziekuje za wszystkie pozytywne komentarze od jury, uslyszlec slowa: solidne wykonanie od takiego jury jest dla mnie rownoznaczne z miejscem na podium!

 

jeszcze raz dziekuje!

 

 

pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W pierwszym rzędzie owacje dla ttaaddkkaa i Quentina, absolutnie zasłużone laury, w następnej kolejności gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu za wywindowanie go na bardzo wysoki poziom. Tym bardziej dziękuję wszystkim za podwójne trzecie miejsce, zarówno w głosowaniu społeczności, jak i wskazaniem jury (czego kompletnie się zresztą nie spodziewałem, optymistycznie zakładałem kilka oczek niżej). NV - pal licho soft, ale taki werdykt fajnie świadczy o otwartości na dość niestereotypowe podejście do tematu. Dla mnie osobiście największym sukcesem jest jednak ukończenie pracy w terminie, co zawdzięczam umiarkowanie wczesnym godzinom snu mojego synka (któremu to z tego miejsca dedykuję "Rybiego detektywa"). Jeszcze raz dzięki i do następnego razu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacja dla zwycięzców. Tadek, owacje na stojąco! Podziękowania dla organizatorów bitwy oraz uczestników, którzy stanęli do walki. Dla mnie była to fantastyczna zabawa i nauka w jednym. Wreszcie zrobiłem jakąś pracę do końca. Oczywiście widzimy się następnym razem. Może tą bitwę wygraliście, ale wojny nie wygracie ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Duże gratulacje dla zwycięzców i podziękowania dla wszystkich uczestników i organizatorów. Zobaczyłem tu mnóstwo inspirujących prac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje! Wygrali 3 moi faworyci ;)

Chociaz od wersji zimowej, wolałem jednak tà cieplejszá ttaaddeekk.

 

Mookie w końcu na podium, w swoim unikalnym stylu. Widać wkład włożony w pracę. Gratuluję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje, sporo bardzo fajnych dzieł powstało :) Kolorystyka brave'a baardzo przyjemna dla (mojego) oka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozostaje pogratulować zwycięzcom zacnych nagród, a pozostałym feedbacku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wy w tym 3D macie pięć razy więcej roboty niż my w 2D. Projektowanie, praca w trójwymiarze i jeszcze te rendery... .

Ttaaddeekk gratulacje, wyszło malarsko ale realistycznie. Pomyśleć, że to wszystko 3D ech, pozdr. Jeszcze raz gratulacje

 

aaaa i jeszcze jedno:

 

58421552787777590150.jpg

ten szkic koncepcyjny, który szybkim skrótem opowiada takiemu laikowi jak ja jakiego efektu dla aberracji szukasz w swojej scenie, rozłożył mnie. Świetne jest to, że jest on twoim osobistym zapisem własnych pomysłów. Notatka zrobiona na serwetce. Pozdrawiam i szacun

Edited by Thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy