Jump to content

Bitwa 2D: Detektyw Przyszłości - wyniki konkursu

Recommended Posts

Jeszcze takie dopowiedzenie. Ciężko było w tej kategorii. Różnice pomiędzy pierwszymi miejscami (w szczególności 2-8) są naprawdę małe. Nie mówiąc o tym, że mieliśmy jedną dogrywkę o trzecie miejsce w której decyzją 7 głosów / 11 zwyciężył Thx.

Od zawsze stosujemy system punktowy, ale w tej edycji wyjątkowo - różnice były malutkie.

Levan: Dlaczego? :/

to była świetna zabawa, szkoda że poległem w połowie drogi

ciekawe kiedy będzie kolejny konkurs? pewnie za rok, trzeba będzie się przygotować ;]

gratulacje dla zwycięzców, jeżeli porównać głosowanie publiczności a głosowanie jury to jest sporo różnicy, ale różnica punktów faktycznie miażdżąco niewielka

Gratulacje dla zwycięzców,

a przy okazji chciałbym zapytać dlaczego brak 2 komentarzy pod moją pracą, bo są nazwiska MARCIN JAKUBOWSKI

MARCIN KLICKI, ale brak komentarzy, a bardzo jestem ciekawy :)

mam trochę pretensji do Nordena że nie pokazał w swoim wątku właściwie jak powstawało te cacko( albo przynajmniej żeby trochę opisał proces powstawania), to byłaby świetna wiedza dla prostego ludu uczącego się ;]

Gratulacje dla zwycięzców,

a przy okazji chciałbym zapytać dlaczego brak 2 komentarzy pod moją pracą, bo są nazwiska MARCIN JAKUBOWSKI

MARCIN KLICKI, ale brak komentarzy, a bardzo jestem ciekawy :)

Ty tutaj nie zagaduj tylko jazda zakładaj swoją teczkę, pisałeś o tym w swoim wątku i od tej pory cały czas czekam z niecierpliwością żeby obejrzeć twoje prace ;]

Edited by tr3buh

tr3buh: no troche pokazał, ale może faktycznie ciut za mała. Może wygrana go zmobilizuje i teraz pokaże więcej

SbN: To mój błąd. Komentarze były wgrywane ręcznie. Nie wszyscy dodawali wszędzie komentarze. Dla ułatwienia domyślnie miałem szablon z pustymi komentarzami i wklejałem je. Tutaj po prostu te puste bloki zostały. Poprawię.

SbN - to co lubię przy Bitwach to nowe osoby, albo osoby, które do pory pory się ukrywały. Jestem ciekaw Twoich innych prac.

Edited by Adek

Hej,

Jestem zaskoczony... Poniewaz z czescia jury zdazylem sie w latach poprzednich juz poznac bardzo dobrze i z niektorymi mam pewnego rodzaju ideowa kose, ktora narosla w czasie wspolnej pracy wiec startowalem dla funu nie liczac nawet na podium. Ideowa kose ma sie zazwyczaj gdy doswiadczeni graficy narzucaja sobie inny sposob widzenia na swiat, a coz by nie powiedziec kazdy z nas jest nieco indywidualista i to dziala w dwie strony. Anyway dziekuje i zapowiadam ze w nastepnej bitwie rowniez wezme udzial wiec ostrzcie sobie zeby wszyscy pozostali, bo zalezy mi na tym by miec mega silna konkurencje gdzie ciezko bedzie sie wybic ale za to bedzie sie mozna nauczyc wiele. Pozdrawiam wszystkich uczestnikow konkursu!

cheers

Jakub Grygier

Gratulacje! Wyniki są dość zaskakujące, ale poziom był rzeczywiście wyrównany (widać to było nawet w głosowaniu publiczności, gdzie zwycięzca otrzymał niewielki procent całej puli głosów). Brawo!