Jump to content
gaspar

Zima w AM

Recommended Posts

Akurat chyba pies wymaga jeszcze trochę pracy ;) A z projektami nas gonią i przy siedzeniu jedynie wieczorami miałem niewyróbkę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra robota:) ładna animacja Stana, myślę że udało ci się b.dobrze zmieścić w tylu klatkach.

 

mam wrażenie że jeszcze nie zamknąłeś tej animacji na gotowo więc miałbym może ze dwie uwagi, pierwsza to taka iż kratki są dosyć ciężkie i chyba dłużej powinna być ona pochylona ku przodowi (sugeruje to środek ciężkości tej kratki oraz miejsce chwytu rękami), w tej chwili odskakuje jak odklejona, nie czuć jej masy, w przeciwieństwie do Stana u którego dobrze to odwzorowałeś.

 

druga uwaga to wymach rąk przed skokiem, puki co wygląda bardziej jak pose to pose, gdybyś poprawił wymach rąk aby dłonie szły bardziej po łuku, oraz zlikwidował zatrzymanie rąk tuż przed wymachem w górę, było by zdecydowanie lepiej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klapa ścieku miała właśnie tak odskakiwać i nie ważyć za dużo, bo posać to kawał chłopa któremu się śpieszy. Przesadziłem trochę z ilością ruchów w limicie klatek :/ Poza tym miałem problemy z powtarzającym się ruchem rąk, nie wyglądało to za dobrze. Faktycznie w pewnym momencie jest problem ze spacingiem który przeoczyłem. Animacja zdecydowanie nie jest gotowa trzeba by tak przynajmniej jeszcze jeden polishing pass i zmienić nieco końcówkę. Ale terminy w szkole gonią i zabiorę się za to chyba dopiero na 6-7 kursie.

 

Dzięki za uwagi i pozdrawiam.

Gaspar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajne :)

 

Jedna rzecz tylko mi sie rzuca mocno w oczy, lewa ręka w 0:03. Tak jakbys nie mial juz sil nad tym pracowac i porzuciles i tak to wyglada. Ale tak poza tym to mysle ze dosyc mocne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawidłowa obserwacja ;) Tyle, że nie brakuje siły lecz czasu. Wyszło złe zaplanowanie i przez połowę czasu który powinienem polerować animacje zmarnowałem na staging. Taka nauczka na przyszłość. Oba shoty wymagają jeszcze tak po kilkanascie godzin szlifowania na każdy żeby było bez zgrzytów ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy