Jump to content
takashmen

takashmen maluje.

Recommended Posts

Jestem żyje, cały czas rysuje, nowe rzeczy, całość można znaleźć na blogu.

Ten pierwszy do poprawki, będe dalej nad wszystkim pracował.

nP3mick.jpg

7Tnrdds.jpg

q7L3kRU.jpg

xHmjnmj.jpg

VBrCj8N.jpg

OHhDmrL.jpg

x9qO9LG.jpg

Przydałby się hangołt któregoś dnia(fajnie sobie tak pogadać malując :P) ..

Prace miazga, bardzo podobają mi się linearty, a w tej pierwszej fajnie by było zobaczyć w którymś miejscu mocniejsze światło

Dzięki panowie!

Hangout jak najbardziej, dajcie znać kiedy komu pasuje i możemy organizować :)

Poprawiłem pracę z poprzedniego posta i dorzucam dwa wipy, pierwszy to prosta kompozycja do następnego kolorowego malunku i line art który powoli robię, peewnie na tym się nie skończy ibede go jescze raz poprawiał, bo jak na razie za bardzo wrażeniowy jest, co sądzicie?

lrReqks.jpg

GZzmmKY.jpg

9Kt0JJB.jpg

Kolorystyka tego pierwszego jak najbardziej do mnie przemawia, uwielbiam ten klimat.

Fajnie działa to niebieska światło, chętnie zobaczyłbym to jeszcze bardziejwykończone, chociaż już teraz mi się bardzo podoba.

Przy lajnarcie lekko rozjechały Ci się schody ale liczba szczegółów wzbudza respekt ;)

Dzięki panowie!

Hangout jak najbardziej, dajcie znać kiedy komu pasuje i możemy organizować :)

Mnie to pasuje piątek/sobota 17-19

swietne prace, a te linearty sa bardzo dobre :) i fajny pomysl z tym hangoutem :)

Świetnie ci idzie. Fajnie czujesz przestrzeń. Zrób może takiego w kolorze ale spędź nad nim trochę więcej czasu. Wtedy to będzie ooo. O ile zachowasz tą malarską lekkość;)

Wow te linearty to przykozaczyłeś!!

aż sam spróbuje coś nakreślić któregoś dnia

@BetiiX, nie wiem czy masz fb, jeśli nie to daj jakeiś namiary na Google+ jak będziemy coś robić to dam ci znać :)

@elwiko: bardzo dziękuje, tumblr jest lekko przeze mnie zaniedbany, najbardziej aktywny jestem na fb albo na blogspocie, szkoda mi czasu na ogarnianie więcej niż 3 stron.

@Tomasz: Dzięki! patrząc na ilość detalu jaki ma w rysunku, cięzko będzie utrzymać malarskość, na pewno kilka z tych konceptów wykończę, ale póki co jadę z konceptami. Zastanawiam się też nad stylem takiego obrazka, czy zostawić w pewnym stopniu linię widoczną, czy iść w pełen fotorealizm, czy może bardziej upraszczać, muszę pokombinowac z tym.

@Tomzar, ty weź nie próbuj nawet :D i dzięki!

Heh @Drax, nie rozpędzajmy się :P

Dzięki @Kalberos :)

@Maciek: sądząc po twojej wypowiedzi to coś złego że ci się kojarzą?

Taki oto malun, nazwałbym go pomęczonym szkicem, dwa wipy i więcej rysunków na blogu.

zamierzam zaprojektowac mech bazując na pomysle z tego obrazka

7dNqY3P.jpg

Mech solidny. Patent z gościem w sytuacji która nadaje charakterku scence jest ok, tylko zastanawiam się czy koniecznie musi być odwrócony w tę akurat stronę świata, która dużo zdradza widzowi :D

W ramach sprawdzenia czy czegoś się nauczyłem przez ostatnie kilka lat, zrobiłem nową wersję sikającego gościa na mechu. Sama tematyka jest na tyle inna że nie mogłem się powstrzymać, wyszło lepiej niż poprzednia, poszedłem w inną stronę trochę ze światłem i z otoczeniem. Oto efekt:

Design robota można by jeszcze dopracowywać i męczyć, ale muszę wracać do bieżących projektów, przyjemnie było zrobić mały odskok w mniej poważne tematy :)

CyXFmQu.jpg

Dzięki, mi się cały czas podoba kolor w wersji pierwszej, więc zrobiłem szybki color grading:

fknDzwX.jpg

Kwestia gustu, jaką porę dnia wolisz sobie ustawić :D siki w 1 wersji mają ładny złoty kolor :D