Jump to content
takashmen

takashmen maluje.

Recommended Posts

Widać odwodniony ;)

Obie wersje mają klimat i są równie dobre. Fajną masz kreskę. Ile czasu ci to zajęło?

Dzięki :)

nie więcej niż 4 dni myślę, robione po pracy i pomiędzy innymi rzeczami, tylko w weekend posiedziałem więcej żeby skończyć jak najszybciej.

plastycznie ciekawe ale nie widać przestrzeni na pierwszych dwóch planach. Ciężko przekonać oko, ze budynek po prawej jest na tyle daleko, że człowiek zmieściłby się na tych okalających strukturę schodach.

A ja się sika przyczepie. Nie za gruby i za regularny ten strumień? Jak widać pokonuje on spory dystans a do samego końca pozostaje skupiony. Może by tak nadać lekki efekt rozprysku? Wydaje mi się, że może tam troche wiać :D

mysle, ze ten obrazek powinien zostac zrecenzowany przez klocucha ;D Podoba mi sie kolor i symboliczna przemiana osikanych kartek papieru w biale ptaki

O kurde, rzeczywiście ma to sens xD Na pierwszy rzut oka nie dostrzegłem tego jakże znaczącego symbolu, pytanie co autor miał na myśli :D

Posted (edited)
plastycznie ciekawe ale nie widać przestrzeni na pierwszych dwóch planach. Ciężko przekonać oko, ze budynek po prawej jest na tyle daleko, że człowiek zmieściłby się na tych okalających strukturę schodach.

No nic się przed tobą nie ukryje :D masz rację ,poniżej trochę poprawiona wersja.

mysle, ze ten obrazek powinien zostac zrecenzowany przez klocucha ;D Podoba mi sie kolor i symboliczna przemiana osikanych kartek papieru w biale ptaki

Hahahaha xD

Niestety nie miałem tak głębokich przemysleń, ale teraz to widzę, dziękuję za wybitnie trafną interpretację mojego działa.

Dzięki Piotr Jamroz, masz rację z tym strumieniem, ponieważ jestem leniwy wywaliłem kartki.

Nowa wersja mecha + koncepcik maszyny przechowującej i czytającej dyski.

tM3DQkR.jpg

PP6jmts.jpg

oZEwDJa.jpg

Edited by takashmen

maszyna slicznosc, musiałem przybliżyć, by zobaczyć czy renderowane czy malowane ;)

maszyna slicznosc, musiałem przybliżyć, by zobaczyć czy renderowane czy malowane ;)

Hah, dzięki za komplement, gdzie tam malowane, troche fotek podmalowanych, po zrobieniu line artu :)

Ciąg dalszy zmagań z mechami, obrazki na dole to rendery z VR Gravity sketch, i efekt podmalowania w Photoshopie

O4AqZDC.jpg

I do tego wip z Fusion 360 konceptu z poprzedniego posta, zafundowałem sobie nienrzyjemne przeżycie jakim jest próba wymodelowania własnego koncepty xD

NzIPiMd.jpg