Jump to content

Kursy photoshop Eduweb.pl


Recommended Posts

Cześć!

 

Mam pytanie, czy ktoś z was korzystał może z kursów photoshopa na Eduweb.pl? Zastanawiam się czy nie kupić paru z nich. Czego głównie potrzebuje? Chciałbym zacząć naukę malowania tekstur dla modeli, które wykonuje w 3ds max. Z photoshopa znam jedynie podstawy. Myślałem też nad Digital Tutors, ponieważ język angielski mi nie przeszkadza ale zainteresowały mnie kursy z eduweb.pl. Sam również nie do końca wiem od czego powinienem zacząć. Jeśli mogę to proszę o opinie i jakieś rady dla mnie. Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam! :)

Link to post
Share on other sites

Myślę, że jest dużo darmowych materiałów na ten temat. Googluj temat.

Zacznij od interfacu a potem bardziej tematycznie.

 

Co do eduweb to nie wiem ale podstawy by ci pewnie dał. Każda informacja jest cenna.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja mam wszystkie poradniki do PS z Eduweb i jestem całkiem zadowolony ponieważ sporo się z nich nauczyłem lecz nie było tam nic co mogłoby się przydać do samego teksturowania :) Wypalacz sobie mapkę w Maxie i teksturujesz w PS już sam. Masa jest poradników na YT na ten temat. Digitaltutors również posiada świetne materiały lecz płatne.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja używam kursów PS od eduweb i jestem zadowolony, bardzo profesjonalne podejście i dokładny opis każdej funkcji wraz z przykładami, nie ma tam co prawda jak już ktoś napisał żadnych rad do do malowania tekstur, ale samego PS'a można się nauczyć, szczególnie dużo mi dał kurs PS masterclass który teraz przerabiam, dużo trzeba pracy dać od siebie na ćwiczenia ale to dużo daje, ogólnie polecam

Link to post
Share on other sites

Eduweb przez chwilę udostępniało za darmo warsztaty. Jeżeli kursy mają podobną formę i jakość to warto. Zaglądaj też na creativelive.com . Tam też są dostępne kursy "live" za darmo, tylko trzeba poczekać, aż interesujący Ciebie temat pojawi się w kalendarzu.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy