Jump to content
Selena

Postać 3d: Alien

Recommended Posts

świetna praca, bardzo podobają mi się te rogi, wyszły super ale to oczy najbardziej mnie urzekły, łącznie z całą mimiką i pozą tworzą charakter tej postaci, bije od niej coś nieprzewidywalnego i złowrogiego.

Przerwy w pracy w celu ogladania max3d.pl zdecydowanie sie oplacaja jak mozna sobie popatrzec na takie rzeczy :) Gratuluje, swietna robota.

O kurde... Świetne. Gratulacje.

Jak dla mnie to on mógłby spokojnie robić za odległe potomstwo Davy Jones'a ;)

michalz00 - hehe fajnie trafiłeś bo to jedyna refka jaką miałam tworząc tego potworka :D

Ogolnie fajnie, tylko oczy jakby doklejone. Troche swieca, troche nieswieca, przyjmuja cien i nie odbijaja/rzucaja w ogole swiatla. Stad wrazenie, ze nie siedza w postaci.

To na wystawe najblizsza?:)

Reanimator - oczy akurat były poprawiane w photoshopie (ćwiczę obecnie shader sss skóry, oczy to bardzo głęboki temat za który się później wezmę), tego nie umiałam fajnie wyrenderować, w photoshopie również zrobiłam tło i płomyki:) reszta to render i textury....

tak to na najbliższą wystawę:)

michalz00 - dokładnie :D trafiłeś

Swietny gnom. Ma swoj unikalny charakter przez ten osobliwy wyraz twarzy, oraz diabelskie oczka. Odnioslem dokladnie takie same wrazenie jak kolega wyzej, czyli Mix 3D&2D.

Świetna pracka, ma charakter. Na początku myślałem że to 2d. Tylko rzeczywiście te oczy trochę się odcinają od całości, może leciutko ciemniejsze powinny być.

Serdecznie dziękuje w imieniu Polskiej Grafiki Cyfrowej

Praca zostanie wystawiona na licytację 30 Maja. Wystawiona zostanie na 3 tygodnie w Warszawie na ulicy Nowy Świat 54/56.

Praca zostanie wydrukowana na płótnie syntetycznym Illford 340g o wymiarach 100 x 70 cm.

Profesjonalny druk Giclée daje nam gwarancję że praca nie wypłowieje, nie wyblaknie przez co najmniej 100 lat.

4 cm grubego krosna nada masywności obiektowi, a naciągnięte na bokach płótno będzie miało kolor czarny.

"Obcy" będzie wykonany tylko w 5 egzemplarzach, podpisany przez autorkę. Sopocki Dom Aukcyjny wraz z PGC nada odpowiednią numerację prac od 1-5 oraz praca będzie posiadać indywidualny hologram z numerem umieszczony z tyłu na krośnie oraz na dokumencie sprzedażowym (kolor złoty).

http://polskagrafikacyfrowa.pl/izabela-zelmanska/

Zapraszamy na Wernisaż,Noc Muzeów i Aukcję

To ja musze powiedziec, ze na mnie nie robi to specjalnie wrazenia. Bardzo przecietna postac...Wzbogacenie jej o wypustki na glowie wcale nie stanowi o zjawiskowosci calosci.

Jest cale mnostwo atrakcyjnych kreaturek Twojego autorstwa, ktore wskazal bym bez wahania nie stawiajac znaku rownosci pomiedzy nimi a ta, bo istotnie sa lepsze. To oczywiscie tylko moje zdanie.

pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy