Skocz do zawartości

POJAZD 3D: IS-2, Pionier Vs Malefatal Vs Predator


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki !:)

 

skonczylem robic detale z przodu czolgu, hmm teraz detale z tylu, ciut wieze poprawic i ...wszystko?. Oswietleniem i prezentacja modelu sie pobawie bo nie bardzo mi lezy.

90096_0.jpg

 

A co do chwilowej nieobecnosci Predatora... to mnie wlasnie martwi bo czuje ze on juz skonczyl robote i uderzy znienacka z wielka sila:].

 

Pozdrawiam

Pionier..ek :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajej, jak male spi, Pionier..ek harcuje :P... Mialem dzis cos dac, ale nie ma bo ... drzemke sobie urzadzilem i nadrabialem zaleglosci kinowe ;)... Co do modelu to juz mi tylko szczegoly zostaly, ale jeszcze nie pokaze, zeby nie psuc wrazenia koncowego :D...

 

kozioo: Model bedzie miec teksturki, ale to juz w wipie ;)... Juz niektore obiekty pomapowalem, zeby potem szybciej bylo :)...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty Pionier !!?? Nie przesadzasz z tymi detalami ?? Co ty sobie myślisz, ze ja będe znou musial kraść babci okulary by rozpoznac na końcowej pracy, czy mi tu przypadkiem prawdziwego zdjęcia nie wciskasz!!?? Nieładnie...oj neladnie...mogłbyś przynajmiej zrobić jakiegoś BUG'a bym mogl Cie zjechać...a tu co ?? nic....ideał....i jak tu krytykować ??

 

Jak dobrze wrocić na lamy forum i zobaczyć Pioniera w akcji! :D Male twój tez niezły...ciekawe kto zorbi lepsiejsze otoczenie...:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nooo dobra!, sami tego chcieliscie. Malefatal i Predator - to lecimy z texturami i scenka tutaj w minibitwie:]. A niech tam, cos trzeba po tych maturach robic. Nie dam(y) Marcinowi nastpenej okazji zeby napisal "a nie mowilem" ;]

 

dzieki za posty !

 

Pozdrawiam

Pionier..ek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki !:)

A co do chwilowej nieobecnosci Predatora... to mnie wlasnie martwi bo czuje ze on juz skonczyl robote i uderzy znienacka z wielka sila:].

 

Zagladam tu czasami widze ze ozwyil sie znof topik :) co mnie cieszy :).

 

Ja przy swoim czolgu szczerze mowiac nic nie robilem od zeszlego roku bodajze ..

ostatnie updaty jakie mialem znajduja sie pod tymi linkami.

http://www.gorzow.mm.pl/~ziomseb/tank/is-2.jpg

http://www.gorzow.mm.pl/~ziomseb/tank/is2.jpg

http://www.gorzow.mm.pl/~ziomseb/tank/is-2.2.jpg

http://www.gorzow.mm.pl/~ziomseb/tank/dshk1.jpg

 

Jak znajde chwilke wolnego czasu to zasiade ponownie do owego modelu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie to na tym etapie (sam modeling) możnaby już zakończyć bitwe jako taką i wyłonić zwycięzce, a tekstury i scene zrobić ale już poza bitwą... wydaje mi się, że przez tekstury trudno ocenić modeling ("mazanie" po modelu może ukryć błędy ;), natomiast sceną powinien być zwykły plane, bo w końcu o czołg tu chodzi a nie o tło...

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, z tym ze raczej nie da rady wyrenderowac w tych samych ustawieniach bo ja uzywam brazila, malefatal - vraya a predator chyba mentalraya :). Z drugiej strony patrzac, to w sumie dobrze bo kazdy zaprezentuje model inaczej i powinno byc ciekawiej.

 

Male, to final modelu?

Do nastepnego updatu.

 

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na propozycje :) dalszego chalengu , co prawda jak wpominalem wczesniej niemam w planach dalszej pracy nad tym modelem przynajmniej na chwile obecna co nieznaczy ze definitywnie zapominam o nim :).

 

Ciesze sie ze watek ozyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy modelujecie w Maxie i zapewne używacie standardowych kamer (tak mi się zdaje) więc każdy z was może zrobić kilka ujęć, następnie powymieniacie się kamerami (export selected), wybierzecie te najciekawsze i w ten sposób będziecie mogli wyrenderować modele w tych samych ujęciach (oczywiście będą również potrzebne te same jednostki miary w scenie)

 

pozdrawiam i czekam na wielki finał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loozack, mysle ze lepiej jak kazdy przedstawi swoj model z takich ujec jakie chce, tylko zeby jak najlepiej przedstawialy one model ... Nastepnie zrobimy sonde i glosujta ludziska :) ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołgistka Lidka - walenie w terenie. xDDD

'Nuu, Sasza podaju ty ta wodka! Bedem strielac!' ;) [nie wiem czy poprawnie po rusku - nie znam tego jezyka tak dobrze ;)]. Pzdr :D

 

 

hehehe dobre !! :). mnie sie podoba .. :) czekamy na kolejne komentarze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ti Misza ! Jest jeszcze jedna ; dzierżyj linu " znacie ten kawał z dierżyj linu ? Dobra , ale właśnie się uśmiałem . Bez sensu jak ktoś nie zna , to od razu napiszę.

 

Oto on :

Podpływa statek pod rosyjską bandera do portu , na dziobie jkaiś mariner z cumą i krzyczy do gościa na brzegu rzucając mu cumę

-DZIERŻYJ LINU !! , koleś na brzegu nic , cuma wpadła do wody . Ruski zwija linę i krzyczy:

-Gawari pa Ruski (:P sor nie mam pojęcia jak się pisze cześć z tegu stufu)? kolo na brzegu nic.

-Was du spreich Deutch ? kolo na brzegu nic

-Vous parlais Francais ? kolo na brzegu nic

-Do You speek English ?

-Yes I do. - odpowiada ten z brzegu

- No to dzierżyj linu !

 

 

:D hihi hi O M G :) :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności