Jump to content
Sign in to follow this  
klops

Pojazd 3D: KIA Optima

Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Przeglądam to forum już jakiś czas i muszę przyznać, że jest tutaj mnóstwo świetnych artystów. W końcu zebrałem się na odwagę i chciałbym podzielić się z Wami moją pracą. Z racji tego, że dość dużo aut ostatnio było, postanowiłem spróbować swoich sił w tym temcie. Nie chciałem robić czegoś mega real, bardziej, żeby było ładnie. Czas renderu: bardzo długi. Soft to 3DS + Vray + PS.

 

Model pochodzi z kolekcji VizPeople.

 

Hi-Res:

http://fotoo.pl/show.php?img=781479_finish.jpg.html

 

Wszelkie komenty będą mile widziane.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT: Wrzucam załącznik z poprawionymi światłami według uwag.

Edited by klops

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huh pierwszy komentujący chyba zawsze ma najgorzej ale tam :P Napiszę co bym poprawił : błysk świateł trochę mnie za mocno odciąga od całej wizki, coś chyba jest nie tak z lakierem albo to kwestia niskich ustawień, ja bym mocnej rozmazał tło bo trochę czuję różnicę prędkości między tłem , a kołami. Same koła z felgami bardzo fajnie się prezentują . Generalnie good ,chciałnym aby mój pierwszy rig shot tak wyglądał :P

Pozdro i witam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za uwagi i przywitanie :D. W pierwszym poście wrzuciłem obrazek ze zmniejszonymi lens'ami, ale więcej już nie będę poprawiał z racji tego, że jest to w tym dziale, a nie w WIP'ie. Co do lakieru, to masz rację, dałem za niskie ustawienia renderu i porobiły się ząbki, ale to zauważyłem jak już skończyło się renderować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz lepiej ; ) Nawet nie chodzi o ząbki na lakierze ale miejscami trochę mi wygląda na plastic fantastic:P I tak jest dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

klops ząbkowanie to nie przyczyna niskich parametrów renderera tylko źle dobrany filtr aa lub jego parametry za mocno ci ostrzy dwa często taki efekt gdy jest odrobinę za mocne światło lub przesadziłeś z odbiciami w lakierze.

Ale pomijając to i tak bardzo ładnie się prezentuje ten rig

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy