Jump to content

Recommended Posts

• Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mads Mikkelsen, calkiem spoko, czasem rzuc okiem na jakies inne głowy, referencje, jak są osadzone oczy - mięsień wokol oka, szczególnie uwypuklenie nad gorną powieką, przestudiuj jak wyglada ucho (slimaki itp.), ta fałdka szyi od koszuli tez niebardzo lezy.

rice: dzięki, chociaż jakbyś wytłumaczył o co chodzi konkretniej to byłoby fajnie

Trisquote: haha no jest trochę podobieństwa:)

Hatt3r: thx, true i dzięki muszę porobić trochę studiów poszczególnych części głowy, co do fałdki na szyi to chciałem zrobić efekt ściśnięcia szyi przez krawat, no ale fakt nie wyszło za dobrze

a no i tak to mads mikkelsen

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

dalej trejo będę chciał go wykończyć tak na 100% także ryj powinien się jeszcze zmienić

powalczyłem też pierwszy raz z fiber meshem, po cześci jestem zadowolony ale porobiły się jakieś bugi lekkie w niektórych miejscach..także z tym też muszę jeszcze powalczyć

wszelkie sugestie mile widziane, pozdrawiam

http://i.imgur.com/uvQCFPs.jpg

uvQCFPs.jpg

Fajnie ci idzie - jest bardziej podobny do siebie niż w ostatnim poście.

Myślę że wąsy powinny być bardziej opadające ku dołowi a oczy odrobinę większe.

Kość nosowa i chrząstki trochę może zbyt silnie odseparowane od siebie. Wierzchołek też chyba powinien bardziej stapiać się ze skrzydłami.

Może czoło, wał nadoczodołowy powinien być bardziej wychylony do przodu? Zależy pewnie od foty.. Myślę, że dodało by to trochę podobieństwa.

• 1 month later...