Jump to content
Paulina Fryz

Maxwell Render for Artlantis

Recommended Posts

Witam,

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób mam uruchomić Maxwella w Artlantisie5. Problem polega na tym że nigdy wcześniej nie miałam do czynienia z tym programem ;/ Oglądałam tutoriale jak pracować na tym silniku, niestety u mnie w Artlantisie nie ma dodatkowych bibliotek Maxwella. Na pewno aktywowałam Maxwella i co dalej... Proszę o pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszym obrazku masz jak przestawić w studio na maxwella a na drugim jak odpalić rendering

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za pomoc nie spodziewałam się że ktoś mi odp. Muszę przyznać że ogarnełam już rendering, chodzi mi o specjalne biblioteki dla maxwella w jaki sposób mogę je załadować, są w oryginale czy dokupuje się je osobno? [ATTACH=CONFIG]95328[/ATTACH]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale o jakie konkretnie biblioteki Ci chodzi? O shadery? Bo jeśli tak to są one dostępne za darmo na stronie maxwella. Zakładam, że w artlantisie masz opcję załadowania oryginalnych shaderów maxwella, choć bo artlantisie wszystkiego można się spodziewać.

 

PS. Na całe szczęście już niebawem wychodzi ArchiCAD 18 z wbudowanym silnikiem do renderowania (cinerender), więc nie wróżę świetlanej przyszłości artlantisowi, który moim zdaniem bazował na użytkownikach ArchiCAD'a oraz ich (częściowej) niewiedzy/nieświadomości, że do renderingu projektów z ArchiCAD'a można użyć czegoś innego niż artlantis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy