Jump to content

Polska Grafika Cyfrowa - aukcja

Recommended Posts

Ludzie nie szanują seksu, przykre:), może jednak szanują...:)

Adek wreszcie teraz mogę zrobić edycję- przeczytałem wszystko napisane przez Ciebie- ja się wzruszyłem ale czy sobie żart robię- to nie mój problem:), pozdro, szacunek

Edited by Thx
Im się chyba nie opłaca malować nowych prac specjalnie na aukcję :p

Wszystkie 36 prac zostało sprzedawanych za łączną sumę 56000 złotych.

...może jednak zacznie się opłacać. Podtrzymuję opinię, że jak sprzedawane prace będą unikatowe ceny będą jeszcze wyższe :-)

Fajnie jakby dali jakieś podsumowania za ile poszła jaka praca, no i jeżeli mógłby ktoś powiedzieć jak to jest rozliczane, bo na stronie nie mogę znaleźć regulaminu. Mianowicie jaki % idzie dla autora, a jaki na PGC, tak z czystej ciekawości, no chyba, że okaże się stanowczo za dużo, wtedy zacznę narzekać i za rok będę starał się tam wcisnąc fotki moich makiet :-) hehe

gnacik: Wszystkie ceny są na FB Polskiej Grafiki Cyfrowej, to nie jest tajemnica. Rozliczanie - regulamin jest natomiast na oficjalnej stronie Polskiej Grafiki Cyfrowej.

Thx: Nie wiem o co chodzi z tym Twoim postem, może jestem zmęczony, może coś źle napisałem (pisałem wcześniej z telefonu). Nie załapałem chyba.

Druga edycja: Artur (Alul) zapewne napisze, my też pewnie newsa wrzucimy. Jak widziałem to organizacyjnie, to jest masa czasu poświęconego przez Artura i Mikołaja po ich pracy. Oby im starczyło sił na coś takiego!

...tak na wszelki wypadek napisze, że nie pytam o to bo wychodzi ze mnie jakaś żółć i zazdrość. Po prostu mnie interesuje, mało tego, sam miałem ochotę wziąć udział w aukcji, jednak moja sytuacja finansowa powiedziała mi abym z takimi inwestycjami wstrzymał się na następny rok :-( Regulaminu nadal nie mogę znaleźć :-(

Swoją drogą co do tych cen to jestem zdziwiony, ale też widać, że jeszcze nazwiska nie grają tutaj zbyt dużej roli, bardziej walory artystyczne i "artystyczne", zwłaszcza jeżeli porównujemy Udrapowane Zwierzaki do Pogawędki Przyjaciół. No ale to chyba tylko moja opinia. W każdym razie nie mogę doczekać się kolejnej edycji.

No trochę to wygląda jak szukanie dziury (ale po fakcie). Regulamin nowej edycji zapewne się pojawi. Regulamin pierwszej (warunki współpracy) był linkowany nawet na max3d w newsach jak trwał nabór (w newsach - i tam go pewnie znajdziesz. Ten news o poszukiwanych grafikach, piszę z telefonu więc nie wkleje linka) [edit: jest tutaj http://max3d.pl/news/6337/]. Zobacz poprzednie wątki na max3d. Możesz też pisać do Alula lub pytaj artystów (zobacz też nagranie z nocy muzeów). Swoją drogą, robisz coś wyjątkowego i niesamowitego - chodzi mi o te makiety. Myślę, że takie połączenie rzemiosła i techniki cyfrowej byłoby ciekawe.

Jak będzie druga edycja na pewno będziemy informować. Po tym co widziałem, jak to wszystko zostało zorganizowane, jak wyglądała promocja, katalogi, streaming - nie wyobrażam sobie, aby takiej akcji nie promować. Ja tam liczę na to, że znowu zobaczę w drugiej edycji twarze z max3d (np. o Tobie mówię WWWoj).

Druga kwestia: pisałem o tym. Na tym to polega. Wiesz, jedni kupują prace bo im się podoba i chcą ją mieć, drudzy inwestują w nazwisko, a inni bo im np. będzie pasowała do powieszenia w domu. I to jest fajne!

Edited by Adek

Ogólnie czuję, że akcja wywołała we mnie pewien sentyment. Ponad połowę osób z tej edycji dobrze kojarzyłem, wielu twórców pierwsze kroki stawiało tutaj, przedstawiało swoje teczki. Pamiętam Waszej pierwsze prace. Ogólnie mega pozytywne wspomnienia (choćby Maćka pierwsze prace, moderowanie tutaj...). Cholera ten serwis ma 15 lat. Czyli do czegoś się przydał Wam. Podładowało mi to baterie!

Adek naszym wirtualnym ojcem :33

gratuluje - i szkoda, ze CNN już nikt nie czyta od kilku lat - to na wypadek, jakbyście Wy placili za PR. Ale teraz nikt nie zaprzeczy ze byliscie pierwsi w świecie.