Jump to content

Assassin's Creed: Unity - Cinematic Trailer

Recommended Posts

Masakra. To Digic, prawda? Sa poj****ni.

Szczerze mowiac juz sie przyzwyczailem do ich trailerow AC i przestalem ogladac w calosci. Odpalam, potwierdzam, ze niszcza system, po czym przewijam i zamykam. Bo i mimo technicznej i realizacyjnej genialnosci troche zaczyna mi brakowac ciekawych pomyslow na scenariusz.

Masakra. To Digic, prawda? Sa poj****ni.

Szczerze mowiac juz sie przyzwyczailem do ich trailerow AC i przestalem ogladac w calosci. Odpalam, potwierdzam, ze niszcza system, po czym przewijam i zamykam. Bo i mimo technicznej i realizacyjnej genialnosci troche zaczyna mi brakowac ciekawych pomyslow na scenariusz.

Zgadzam się. Kolejny perfekcyjny trailer, nudny jak flaki... Nie dooglądałem do końca, szkoda tyle pracy :)

Jeżeli ktoś nie ma tyle wolnego czasu, żeby obejrzeć trailer, który trwa 3 minuty i 30 sekund, i na dodatek zdecydowanie mieści się w sferze zainteresowań danego człowieka, to można takiej osobie tylko współczuć.

:>

Znaczy, no kaman, 3 minut nie wysiedzieliście?

A co Ci to robi, ze nie wysiedzielismy? Zdecydowanie nie potrzebuje Twojego wspolczucia z tego powodu :P

Powod juz podalem: od poczatku wiadomo, ze jest techniczny orgazm. Ale te juz mialem przy poprzednich cinematikach Digica i szukam nowych wrazen;)

Technicznie świetnie muzyka mi tylko nie siedzi nie czuć jakoś samego klimatu rewolucji jak chociażby w Nędznikach.

Tak btw. pół żartem pół serio jest postęp chyba jakiś u amerykańców Ci co trzymają czerwone flagi i sierpy(młotów chyba nigdzie nie było) nie są zdegenerowanymi bestiami, ba chyba to nawet Ci dobrzy :D

(a jednak widziałem chyba 1 młot ;) )

Szkoda? Francja jest świetnym pomysłem! Ta architektura, budynki no wszystko mi sie podoba w tym wydaniu.

Jak wiekszosc marzy - feudalna Japonia byłaby cool, tak samo Chiny. Starożytny Egipt mnie równiez intryguje :D

Cinematic świetny i nawet muzyczka z traileru Gry o Tron sie znalazla.

Edited by ezils

Zaje...ste. Ich pipline dziala i to widac. Kazda postac dopracowana , z wlosami sss itd. Ladna aniamcja ( twarze jeszcze nie to ale blisko ) ,klimat, swiatlo, rezyserka , wszystko dziala i powala na kolana po raz kolejny.

Pomysl mnie sie podoba , nie jest moze odkrywczy ale ma to cos, ma dobry flow i epicki klimat. Przypomina momentami Les Miserables jesli chodzi o tla.

Przyjemny cinematic.

Marudne jesteście ;) Epicko wygląda i całkiem przyjemnie się ogląda, w szczególności końcówka.

W sumie to nie wiem, czemu akurat to miałoby być jakoś super głębokie i nabite przesłaniem.

Fajny trailer, ale większe wrażenie na mnie zrobił film prezentujący gameplay:

Grafika niesamowita. W połączeniu z fajnym oświetleniem i kolorystyką zbudowano świetny klimat. Ciekawe jak z fabułą. Najlepszą częścią serii było według mnie AC2 i w ogóle jedną z lepszych gier ever jak dla mnie. Mam nadzieję, że Unity chociaż zbliży się do tego poziomu, za co trzymam kciuki.

Mam dokladnie takie same odczucia - trailer swietny ale gameplay, o ile to nie jakis fake, polozyl mnie na lopatki. 4:55 - 5:05 to juz praktycznie fotoreal - nie przypuszczalem ze mozna uzyskiwac takie rzeczy na konsolach...