Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Unity - Cinematic Trailer


Luki Luki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Masakra. To Digic, prawda? Sa poj****ni.

 

Szczerze mowiac juz sie przyzwyczailem do ich trailerow AC i przestalem ogladac w calosci. Odpalam, potwierdzam, ze niszcza system, po czym przewijam i zamykam. Bo i mimo technicznej i realizacyjnej genialnosci troche zaczyna mi brakowac ciekawych pomyslow na scenariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra. To Digic, prawda? Sa poj****ni.

 

Szczerze mowiac juz sie przyzwyczailem do ich trailerow AC i przestalem ogladac w calosci. Odpalam, potwierdzam, ze niszcza system, po czym przewijam i zamykam. Bo i mimo technicznej i realizacyjnej genialnosci troche zaczyna mi brakowac ciekawych pomyslow na scenariusz.

 

Zgadzam się. Kolejny perfekcyjny trailer, nudny jak flaki... Nie dooglądałem do końca, szkoda tyle pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie ma tyle wolnego czasu, żeby obejrzeć trailer, który trwa 3 minuty i 30 sekund, i na dodatek zdecydowanie mieści się w sferze zainteresowań danego człowieka, to można takiej osobie tylko współczuć.

:>

 

Znaczy, no kaman, 3 minut nie wysiedzieliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie świetnie muzyka mi tylko nie siedzi nie czuć jakoś samego klimatu rewolucji jak chociażby w Nędznikach.

 

Tak btw. pół żartem pół serio jest postęp chyba jakiś u amerykańców Ci co trzymają czerwone flagi i sierpy(młotów chyba nigdzie nie było) nie są zdegenerowanymi bestiami, ba chyba to nawet Ci dobrzy :D

(a jednak widziałem chyba 1 młot ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda? Francja jest świetnym pomysłem! Ta architektura, budynki no wszystko mi sie podoba w tym wydaniu.

Jak wiekszosc marzy - feudalna Japonia byłaby cool, tak samo Chiny. Starożytny Egipt mnie równiez intryguje :D

 

Cinematic świetny i nawet muzyczka z traileru Gry o Tron sie znalazla.

Edytowane przez ezils
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaje...ste. Ich pipline dziala i to widac. Kazda postac dopracowana , z wlosami sss itd. Ladna aniamcja ( twarze jeszcze nie to ale blisko ) ,klimat, swiatlo, rezyserka , wszystko dziala i powala na kolana po raz kolejny.

 

Pomysl mnie sie podoba , nie jest moze odkrywczy ale ma to cos, ma dobry flow i epicki klimat. Przypomina momentami Les Miserables jesli chodzi o tla.

 

Przyjemny cinematic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny trailer, ale większe wrażenie na mnie zrobił film prezentujący gameplay:

Grafika niesamowita. W połączeniu z fajnym oświetleniem i kolorystyką zbudowano świetny klimat. Ciekawe jak z fabułą. Najlepszą częścią serii było według mnie AC2 i w ogóle jedną z lepszych gier ever jak dla mnie. Mam nadzieję, że Unity chociaż zbliży się do tego poziomu, za co trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to multi. Dopiero teraz zaczynam żałować, że nie mam jeszcze PS4. Dzięki tym materiałom z AC Unity. Tylko powtórzę - mam wielką nadzieję, że tej genialnej oprawie graficznej będzie towarzyszyć choć w połowie tak dobra fabuła i gameplay.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@le_chu - poczekaj na Uncharted :)

 

@mallow - akurat w przypadku Assassin's Creed, to co pokazywało Ubisoft na poprzednich E3 - wygladało tak samo po premierze, więc tutaj bym się nie bał o oprawę. Watch Dogs to gra na 6 platform, a AC:U na 3, wiec o kompromisach mowy nie będzie (raczej). Czy to będzie gorzej wyglądało czy nie, mam to gdzieś. Jestem fanem serii i w Unity zamierzam zagrać :) Najbardziej liczę na lepszą fabułę niż w AC3 i 4, gameplay jest git. Szykuję się chyba najlepsza część od czasów AC2. Approved

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezils: Ja nigdzie nie pisałem, że boję się o oprawę. I też bym nie powiedział, że się jakoś o fabułę boję. Po prostu mam nadzieję, że będzie na poziomie. AC2 wbił mi się w psychikę bardzo mocno jak chyba żadna gra później. Trzymam kciuki za Unity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ciekaw ile z Watchdogsow bedzie w AC :D Widze ze ukrywanie sie za przekodami wrzucone - ok :D Jakosc animacji wymiata - wyglada genialnie. Ciekawe czy zrezygnuja z odkrywania terenu wiezyczkami - juz bylo w AC, w Far Cry, w Watch Dogs... Moze wystarczy? Giera zapowiada sie niesamowicie a ja jeszcze trojki nawet nie zaczalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności