Jump to content

Artwall - nowy wygląd rekomendacji


Recommended Posts

Świetnie to wygląda tylko mam pytanie kiedy klikam rekomendacje to przenosi mnie do max3d.pl/wall w dziale galeria, ale wchodząc w samą galerie nie widzę opcji żeby wejść w przeglądanie tego walla, to tymczasowe czy tak ma być?

Link to post
Share on other sites

Błąd - do poprawki. W menu tego nie ma. W sumie to jest dobry pomysł, aby to tam dodać gdzieś. Galeria - to agregacja ostatnich rzeczy z forum (coś innego). Wall - to po prostu rekomendacje w nowej formie.

 

Moj pomysl jest jeszcze taki, zeby na podgladzie pracy, np. wyswietlic miniaturki innych rekomendacje danego autora. Tylko tak jak napisalem w newsie. Nie mamy starych prac. Tylko od jakiegos czasu. Wiec musialbym przekierowac dla starych prac, ktorych juz nie ma gdzies na forum i zrobic jakas ladna ikonke.

 

Inny pomysl to ladniejsze ulozenie tego z prawej np. liczba rekomendacji czy moze nawet na podst. liczby rekomendacji jakies achievmenty - odznaczenia. Takie, ktorymi mozna sie pochwalic. Wiem, ze sporo osob tak robilo i np. piszac CV wymienialo to jako wyroznienie. Co ma sens.

Edited by Adek
Link to post
Share on other sites

@rice: po prostu wrzucaj!

@tomerk: ciekawa sugestia. ciekawy pomysl. na razie nie wiem jakbym mogl to rozwiazac. nie wiem czy do konca tym skryptem bede w stanie z wielkoscia, ale moze jakies wyroznienie. na razie odslony nie sa zliczane bo licznik jest jakby przypisany do forum. do watku.

 

Pytanie. Czy to bedzie dla Was cos przydatnego, osobny licznik na wyswietlenia tyhc prac w rekomendacjach? I czy ten licznik powinien byc jawny?

Link to post
Share on other sites

Nie kumam trochę tego rankingu rekomendacji, co on wnosi. Ludzie w szkole dostają oceny do dzienniczka i później ciężko w życiu bez stopniowania i trzeba coś wymyślić, żeby określić swoje miejsce w stadzie :) lajki, rankingi, szczebelki, ale to w sumie chyba wszędzie podobnie działa nie tylko w sztuce ;)

No ale jak kogoś to napędza to co zrobisz, nic nie zrobisz.

Link to post
Share on other sites

WWWoj: Ale to się tylko nazywa ranking. Nic tam nie jest rozdawane. To po prostu RANKING czytaj lista wszystkich, którzy pojawili się w rekomendacjach. Ot taka informacja, która pozwoli na przykład przy pracy pokazać inne rekomendacje tego autora.

 

Już samo pojawienie się tam ma być wyróżnieniem.

 

Edit: WWWoj. To chyba w sumie mój błąd w newsie. To są statystyki rekomendacji. Nie ranking! (poprawiłem to słowo). Statystyki to lepsze słowo. Po prostu pokazuje kto ile razy był na głównej, można przejść do wątku. I to głównie po to. A jakoś trzeba było to poukładać i sporo osób było ciekawych ile np. razy Omen tam lądował.

 

Wiele razy chciałem np. przypomnieć sobie pracę za którą dana osoba dostała wyróżnienie. Zresztą na ten temat chyba pisałem kiedyś newsa. To nie jest nowość.

Edited by Adek
Link to post
Share on other sites

Mały dodatek. Na forum, w działach galeria pojawił się dodatkowy przyciks obok +, - i podziękowania. Na razie roboczo nazwane to jest "Na fronta!". W ten sposób możecie zgłaszać prace do Rekomendacji i Artwalla. Być może w ten sposób nie przegapimy prac i wyłapiemy je szybciej. Zobaczymy czy to się sprawdzi. Będziemy widzieli na razie poziom ustawiony jest nisko prace, które mają co najmniej 2 takie zgłoszenia i będziemy sprawdzać.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy