Jump to content

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wyprowadziłem, straszny upał, dwa razy do stawu się wpakował taki spragniony! :D

Zabieram się właśnie za 4,5h kurs UV Mapping, widziałem już trzy, i mam nadzieję, że w tym wreszcie podejdą do tematu tak jak tego oczekuję, czyli przeprowadzą mnie przez wszystkie narzędzia, a nie po łebkach jak do tej pory :)

Sporo drobnicy na goleniach, ładny detal.

Opony mają ciekawy kształt, trochę przypominają mi jeden z wip'ów mojego hełmu.

Ostatni render budzi trwogę, nieco mnie przeraża ten samolot.

Malowanie na śmigle (ślimak) świetnie wygląda, bardzo realistyczna ta farba!

• 1 month later...

Super. Nie chcę bardziej motać. Niemniej znam tylko tego G8 którego fotki wrzuciłem (Bf 109 G-8 W.Nr 200 ... "białe 14", Oblt. Heimo Emmerstorfer, Technisches Offizier, I./NAGr. 12, Mostar, wiosna 1944). Teoretycznie G8 to wariant G6 po modyfikacjach i ten konkretny pozbawiony jest anteny PR16 Morane'a (ta obręcz na grzbiecie). Ale możliwe że w zależności od teatru konkretne maszyny były indywidualnie doposażone, w końcu maszyn rozpoznawczych nie było zbyt wiele.

Pozdrawiam, G.

Nie wiem czy pisałem o tym wcześniej ale subwariantów tej maszyny było tyle że czasem trudno sie połapać, wersje rozpoznawcze często powstawały z modyfikowania innych co jeszcze bardziej utrudnia zadanie, ja wzoruję się na fińskim me 109 G6- Y ( oznaczenie które zamiennie pojawia się w kontekście maszyn rozpoznawczych).

No Mistrzu w dosłownym tego słowa znaczeniu wiesz o co chodzi :) super się zapowiada a detal miażdży! Dawno nie zaglądałem ale jak się patrzy na twoje prace do aż się chce odpalić Maxa i do przodu!!!

Pewnie pomyślisz sobie ale upierdliwiec ale taki dobry model wymaga pomęczenia ciebie

1. FuG montowany był we wnęce.

2. na prawym bąblu na sprężarką był chwyt powietrza

Pozdrawiam, co by tobie nerwy nie puściły i nie przeklął mnie po wsze czasy za upierdliwość