Skocz do zawartości

War Thunder - cinematic w reżyserii Damiana Nenowa


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Uwielbiam te kamery i przejścia między ujęciami. Dla mnie Damian jest mistrzem opowiadania dynamiką kadru i montażem. Lektor zupełnie zbędny. Chętnie też dowiedział bym się, jak przebiegała współpraca nad tym filmikiem.

 

p.s. Od wczoraj mówi się dużo o nowym cinematiku do WoW. Nie obraźcie się Koledzy, ale te półtora minuty War of Thunders jest sto razy bardziej filmowe niż wspomniany WoW. Co za czasy nastały, żeby Blizzardy musiały się uczyć cinematografii od Polaków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo jak chcialbym zeby mi sie ten cinematic podobal, to jednak mi nie podchodzi.

Wizualnie jest bardzo fajny, ale ja tam widze pusty plastikowy patos na sprzedaz,

spotegowany sztucznymi minami zolnierzy. Niestety wlasnie od strony rezyseri ten cinematic mi sie nie podoba.

To znaczy jest przyzwoity, ale jak dla mnie to plastykowa historyjka, ktora mimo ze jestem pewnien ze tak nie jest,

mam wrazenie jakby zostala napisana w 5 min na kolanie w autobusie w drodze do pracy. Jest ok, ale brak jej jakosci.

Ale spoko jest to jakis przyzwoity standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo jak chcialbym zeby mi sie ten cinematic podobal, to jednak mi nie podchodzi.

Wizualnie jest bardzo fajny, ale ja tam widze pusty plastikowy patos na sprzedaz,

spotegowany sztucznymi minami zolnierzy. Niestety wlasnie od strony rezyseri ten cinematic mi sie nie podoba.

To znaczy jest przyzwoity, ale jak dla mnie to plastykowa historyjka, ktora mimo ze jestem pewnien ze tak nie jest,

mam wrazenie jakby zostala napisana w 5 min na kolanie w autobusie w drodze do pracy. Jest ok, ale brak jej jakosci.

Ale spoko jest to jakis przyzwoity standard.

 

mm, mam podobne wrazenie w stosunku do aktualnego konfliktu rosja-ukraina, jakby putin na klopie wymyslal argumenty...

 

(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heja. Ponieważ gdzieś wsiąkła jakaś notka prasowa, to może napiszę trzy słowa o tym projekcie.

 

Cinematic powstawł w koOperacji trzech firm: Platige/juice/FrameCg/

Trailerek udało się zrobić w ciągu zaledwie 2 miesięcy od pomysłu, po to, co teraz widać.

 

Na samym początku udało nam się zebrać grupę "wariatów" militarystów, jak właśnie: peter_f, Kliment, Pixel - factory i jeszcze innych z poza świata. Chłopaki od samego początku wspierali nas modelami i wiedzą. Ja osobiście coś tam wiem na temat lotnictwa ale, że jest "5 tysięcy" rodzai panter, shermanów i innych wojennych tworów, yyyy!@#??. W pewnym momencie musiało dojść do starcia między ruskimi historykami i polskimi specjalistami ;), gdzie jaka "śrubka" powinna się znaleźć etc. Na szczęście jak widać w cinematiku to detalu nie widać nic ;), czasu było nie wiele więc wszystkich poprawek nie udało się wprowadzić, za co przepraszam wszystkich specjalistów historyków. Oczywiście tutaj można znaleźć w każdym ujęciu rozbiezności historyczne. Staraliśmy się konsultować wszystko na każdym kroku, ale w tak krótkim czasie, po prostu nie było czegoś takiego jak poprawka.

 

Cały cinematic podzieliliśmy sobie na 3 części, między 3 firmy i w razie mocy przerobowych jakoś sobie pomagaliśmy wzajemnie.

 

I to tyle. Podziękowania dla całego TEAMu jeszcze raz. Dzięki za komentarze pozytywne ;), negatywne mamy w d...e :D

Edytowane przez SUPER_OkO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje chlopaki i szacun ludzi ulicy. Damianowi juz gratulowalem bezposrednio. Dawno nie bylo nic tak napakowanego witalnoscia i energia. Dla mnie jest to po prostu maksymalnie zywe. Fajnie tez ze moge to ogladac jako niewinny widz. Do ostatniego tygodnia prac, praktycznie nic nie wiedzialem o tym projekcie. Super.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woow !! człowiek na chwilę zniknie a tu taki new's !!

Nie myslałem że tak szybko chłopaki zakończą ten projekt !!

Gratuluję wszystkim który brali udział w tym projekcie !!

Tempo było absolutnie rekordowe . jestem dumny że byłem małym trybikiem z tej maszynie i serdecznie dziękuję

za zaproszenie do wspólnej pracy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności