Jump to content
Selena

teczka3d - Selena

Recommended Posts

masz dobry gust jeżeli chodzi o gry ;] dead space to świetna seria

jestem ciekawy czy pracując przy grach sama masz ochotę wracając do domu w coś zagrać czy po prostu Ci się to wszystko przejadło ;/

Jesteś świetna w tym co robisz, "mniam" potworki! :)

dzięki wszystkim za miłe słowa :) tr3buh w domu nie gram na razie, ale to się zmieni, planuje kupić PS4 i Xbox-a :), zdarza mi się grać nieraz w strategie na pc.

Możesz zdradzić ile już lat w tym siedzisz ?

w 3d jakieś 5 lat o ile dobrze liczę... od 2010 roku

moja nowa pracka:) ćwiczę realistyczne twarze, w tej chwili kobiece, pracuję nad jak ciekawszymi ujęciami. Głowa wykonana w Zbrushu, renderowana w v-ray.

f750d10129a06f61f81ae4a0e0eac6e9_1.jpg

e02fd905842451f32ea0c383f6b5dd53_1.jpg

2053050d1a1b470f9cd02d9c72911ad8_1.jpg

64e121d2a5fd9cdbce04d699d712a300_1.jpg

af9876fbdf56b0cd5c69ba262a22a2ef_1.jpg

Edited by Selena

Ladny modelik.Pierwsze od gory wraz z prawym ujeciem twarzy na samym dole jest jak dla mnie najciekawsze jesli chodzi o samo ujecie.

2 i 3 kadr najlepsze jak dla mnie, 4rty za sprawa slabszego szejdera ktory, jakby ujawnia sie na skutek wprowadzenai koloru jest juz mniej przekonujacy jak dla mnie,czego nie moge powiedziec o 3cim gdyz tutaj rozjasniona cera wplywa korzystnie na odbior calosci(efekt ,,plastikowosci" skory nieco mniejszy) i jestem w stanie to przyjac do wiadomosci, ze tak powinno to wygladac. Super wloski. Mozna sie dowiedziec ile czasu spedzilas na skulpt i jak zrobione wlosy?

pozdrawiam

Porowatość skóry jest przesadzona, przede wszystkim mam tu na myśli pracę #2 od góry.

Włosy natomiast są fantastyczne w każdej, mój ulubiony render to ten przedostatni. Apetyczna kolorystyka.

genitalius - dzięki, sculpt trwał jakąś godzine, włosy zrobiłam w maxie, dzisiaj jeszcze posiedzę nad shaderem skóry...

5lim - dzięki, porowatość na 2 jest zamierzona, co do shadera skóry, wiem że muszę jeszcze długo pracować:)

Sculpt jest pierwsza klasa ale jak dla mnie to musisz posiedzieć nad materiałem. Nie wyglada to jak normalna skóra, jest zbyt połyskliwa jest i wyglada jakby nie przepuszczała światła. Trudna to sztuka bo trzeba dobrać shader i tekstury ale gra warta świeczki. Nawet bym powiedział że dobry materiał skóry może uratować czasem niektóre błędy w sculpcie. ;)

hejka,

nowa pracka :)

soft: zbrush, max, v-ray, photoshop

536853248c423818fddd4cd25beed6a3_1.jpg

7d79fbf6f3756e0fbda691c2f70524cc_1.jpg

Edited by Selena

Bardzo mi się podoba tkanina. Zajmowałaś się nią w maxie? Wszystkie kolorki nakładane były w PSie? :)

dzięki:) tkaninę zrobiłam w marvelousie, kolorki itd to tekstury:) w ps w sumie podkręciłam głównie kontrast

tenkiju :)

krzys!3k - shaderem oczu jeszcze się na serio nie zajęłam;/ skupiłam się głównie na skórze i tkaninie a także ogólnym oświetleniu:)

spoko ten marvelous ..szkoda że nie jestem na tyle bogaty żeby sobie na niego pozwolić ;p

na start jest 15 dni triala za darmo a da się w dwa dni poznać go na tyle, żeby zrobić na przykład koszulę. Na pierwsze ciuchy starczy.

a potem kosztuje 59.99 miesięcznie. Chyba da się tak zrobić, żeby płacić tylko w razie potrzeby, czyli jak jest fucha z ciuchami. Jakieś koszty to są, ale chyba nie trzeba być aż bogatym.