Jump to content

AMBITION Official Teaser Trailer


Recommended Posts

AMBITION - Tomek Bagiński’s latest project - tells of a young apprentice (Aisling Franciosi) struggling to master nanotechnology on an alien world and prove herself to her enigmatic master (Aidan Gillen).

 

Will her herculean goals remain tantalisingly out of reach, or will she fulfil them and in the process, change life as we know it?

 

------------------------------------------------------------------------------------

AMBITION - najnowszy projekt Tomka Bagińskiego opowiada o zmaganiach młodej adeptki (Aisling Franciosi) w opanowaniu nanotechnologii i udowodnienia swojej wartości tajemniczemu mistrzowi (Aidan Gillen).

 

Światowa premiera: Londyn, 24.10.2014

 

 

www.ambitionfilm.com

 

www.platige.com/pl/page/459-Ambition_Trailer - Vimeo

 

[video=youtube_share;R4XK_NAToRI]

Link to post
Share on other sites

Bardzo chciałbym się podzielić z Wami informacjami, ale na razie ujawniamy to co jest w informacji prasowej. Więcej dopiero 24 października. Wtedy i mi i ekipie rozwiążą się języki. Przygoda jest konkretna. Postaramy się sprostać oczekiwaniom w każdym razie.

Link to post
Share on other sites

No ciężko ostatnio coś od Was (Platige) wyciągnąć :) Ale rozumiem, bo to już nie tylko reklamy, inne zasady. Ale widząc coś takiego człowiek od razu chciałby się więcej o tym dowiedzieć wiedząc, że osoby, które jakoś tam się zna przy tym pracowały.

 

Czekam do 24 października cierpliwie.

 

Edit: Mój błąd apropo poprzedniego linka. Ale na oficjalnej stronie filmu jest trochę making ofu: http://www.ambitionfilm.com/#making

Edited by Adek
Link to post
Share on other sites

Z pośród kilku filmików od Platige (chodzi mi o podejścia filmowe, w ostatnich czasach), ten najbardziej mi się podoba. Czekam do 24 bo sam jestem ciekawy co też z tego będzie. Jakby nie było Teaser mnie zaciekawił, a to najważniejsze:).

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy