Jump to content
sCeleTon

Pojazd 3d: BMW Z4 2004

Recommended Posts

Heh fajnie, tylko musisz tu i tam poprostowac w niektorych miejscach. Sam sie teraz bawie w modelowanie Hondy Civic w technice poly. Jak narazie fajnie mi idzie, ale tez sprobuje spline'ami :P. Pozdro.

witam ponownie:0 zamieszczam kolejny render. poprawilem male bugi, wpasowalem maske w zderzak (narazie boki sa krzywe jak widac) i zrobilem krawedzie czesci chociaz tego nie widac:)

bmwz46.jpg

nie baw sie lakierem!! tylko poprawiaj bugiii

dalej jest krzywo z przodu!!:):)

ale model zapowiada sie super

pozdro

łee;) dobra poprawilem nierownosci dokonczylem bok i zrobilem krawedzie:P dobra nastepny render bedzie nieco pozniej bo weekend sie konczy rozumiecie;) wydawalo mi sie ze nie dam rady, zaczalem od nowa i narazie jakos to chyba idzie

bmwz47.jpg

jeszce moze wrzuce jeden render na deser:) z logiem BMW ktory zdarzylem rpzed snem wymodelowac;) sorry za jakosc obrazka ale spieszylem sie:) pozdro

bmwz49.jpg

karoseria niegotowa a juz lakiere

to zgubilo wielu zapalencow na tym forum

Widze postępy ale nie duże.

Skilo mówi prawde że lakier już zgubił nie jednego (moje BMW M3).

Nie ma to tamto ;). Znaczek mi sie nie podoba - na ostatnim renderze cosik ciemnego spod niego wystaje :P, ale ogolnie jest dobrze :].

Pax, pax miedzy chrzescijany ;). (joke ;))

no mozliwe ze za plaski trohe jest to go uwypuklilem chociaz z tej odleglosci tego nie widac;) dzisiaj zrobilem tyl. sa male bugi ale poprawie je nastepnym razem pozdro:)

bmwz410.jpg

MC-Maxim:ale ty nie nalezysz do wiekszosci osob niekonczocych swoich prac :D

sCeleTon pokaz przejscie drzwi na tylny blotnik, bo widze ze cos tam mi sie nie podoba, i wylacz lakie pliss bo bygi kryjesz nim (o ile sa)

troche nieksztaltna ta tylna... klapa (?). ale chyba Ty to widzisz, bo piszesz ze bugi sa:>.

wlasnie zastanawiam sie czy nie zrobic po swojemu tej tylniej klapy bo w oryginale tez jest tak z tylu wygieta ale mnie sie to nei podoba://pomysle. dalje teraz zooma na drzwi i bez lakieru:) ale wole o zawsze wlaczac bo wtedy lepiej bugi walsnie widac jak sie zle odksztalca odbicie:)

bmwz411.jpg

myslalem ze cos jest nie tak z krawedziami , ale sprawdzilem ze zdjeciami i jest dobrze

aha to dobrze;) wlasnie najpierw ogladacjcie foty a potem na mnie bluzgajcie heh;) zerknijcie sobie na tyl w oryginale. robic taki sam? czy troche dac cos od siebie?:) na dzisiaj starczy, moze jutro cos doloze

na ostatnim screenie chyba tam gdzie sie nadkole zaczyna cos nieco nie gra. ale to malutkie.