Skocz do zawartości

Revrite


revrite

Rekomendowane odpowiedzi

Hejkaa, dawno mnie nie było w sumie 😄 Dopiero od paru dni mam czas na personale i miło jest w końcu zrobić na chillu.

Dwa ćwiczenia z brushworku na luźno z refek, kolejne w planach znowu powrót do postaci a potem kolejna Yatra do której mam już gotowe szkice. 
 

yXd97eR.jpg

ZaykMLq.jpg

Mam nadzieję, że kolejne rzeczy będą już szybciej 😄

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Myth napisał:

Cześć 🙂 Ile czasu na takie jedno ćwiczonko? 

Hejka hejka 😄 Takie jedno  study to przeciętnie 1 dzien roboczy czyli  jakies 8h najczesciej, a w praktyce 2 wieczory. Nie jest to jakieś szybkie tempo ale ja się z tymi ćwiczeniami nie śpieszę i też lubię do nich wracać na kolejny dzień , dla mnie kluczem do sukcesu w ćwiczeniach jest myślenie i analizowanie tego a nie bezmyślne mazanie 😄 Podchodze do tego tak, ze stawiam pociągnięcia pędzla dopiero jak uznam, że to ma sens a przed tym myślę gdzie takie pociągnięcie i jakie postawić, no ale to takie dosyc  specyficzne cwiczenie, jak ktos chce cwiczyc szybkosc itp to raczej ważniejsze byłoby dla mnie co innego.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nowego stuffu, nic przełomowego ale wrzucam  x). W między czasie jeszcze robię swoje nowe IP, ale to jak już coś dobrego skrobnę.

Kurs Enviro Concept Design na CGMA z Kristianem Lana 

studium kompozycji + własne

CtlEYaR.jpg

3 własne kompozycje z różnym światłem etc.tRg3Ne4.jpg

 

Szybkie kompozycje na podstawie paru refekYpl4ruz.jpgMmYkXFO.jpgcAQR3gs.jpg8cWG5ix.jpgo6auO1j.jpg

praca nad głównym tematem

xV2tjfA.jpgE6xMzMW.jpgGnn5Xz0.jpg6XvdK4j.jpgiN2X0ZI.jpg

 

Małe zlecenie na postacie szlachciców, głównie po to by zrobić coś innego niż enviro:
leorski_old_shadow.png?w=682

szlachci_luborski_transparent_shadow-1-1

kmiec_shadow.png?w=682

 

Druga alternatywna wersja finalnej pracki work in progress
/mały fanart, Testy do nowego IP, ćwiczenie stylu animu

tH55SEo.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy character design, inspirowane wieloma kultowymi rzeczami, glownie Akirą i Cyberem, grałem na premierę ale niestety dopiero teraz mogłem dać temu ujście 😄. Zamierzam zrobić parę ilustracji  z tą postacią.

Cherī 🍒 (NEON-ネオン)

 

robert-rejmak-neon-cheri-sheet.jpg?16263

robert-rejmak-neon-cheri-choosenthumbnai

robert-rejmak-neon-character-03.jpg?1624

robert-rejmak-neon-character-04.jpg?1624robert-rejmak-werid.jpg?1626313116

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki 😄 Na razie tylko jedna kolejna, staram się by każda kolejna pracka była behnmarkiem tego jak na dany moment umiem i sporo to zajmuje 😄

Postać jest w całości namalowana, budynki w tle w 70% wyrzeźbione i oświetlone w blenderze. W planach mam jeszcze z 2-3 dynamiczne ilustracje z tą postacią w 2021 ale zobaczymy jak to się zgra czasowo 
robert-rejmak-fisheye-09.jpg?1628035644

Renderek z blendera 10min cycles, assety własne

MbTl8ac.jpg 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, po ponad roku maly update x) Z okazji tego, ze zrobilem personala, ktorego dusilem na dysku od pol roku, to wrzucam swoje najnowsze rzeczy z tego roku. 

Rok mial byc owocny w personale niestety jednak wiekszość czasu pochłonęły mi zlecenia, które może będę mógł opublikować w 2023. 

 

robert-rejmak-yatra-seed-01-1800.jpg?167

robert-rejmak-yatra-seed-02-1800.jpg?167

robert-rejmak-yatra-seed-03-1800.jpg?167

process mozna ogarnac na moim artstation: https://www.artstation.com/artwork/Leq8w5

Dodatkowo jeszcze prace ze zleceń:

Okładka do gry w motywie łajkingów

robert-rejmak-frozenheim-as-middleres.jp

karta do gry tabletopowej w klimacie statkow sci-fi

robert-rejmak-smuggler-1440p.jpg?1651678

  • Like 11
  • Wow 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za ciepłe słowa 😄 

  

18 minut temu, KLICEK napisał(a):

super 🙂  te pierwsze cyberpunkowe nawet  xd

Ano nie ukrywam ze uwielbiam wasza grę, często się inspiruję artstylem, mialem wewnetrzny bol, ze nie bylo mi dane przy niej robic, ale tak bywa xD Czekam na dodatek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam nowy stuff.

Zlecenie na keyart lokacji do gry w settigu Dark Fantasy, insporowane soulsami i bloodbornem. Scenę w 3d zrobiłem w 95% sam ze swoich assetów i materiałów, ze sketchfaba uzylem jedynie katapulty.
Hordes of Hunger - Keyart

YATRA Escape Plan (ciąg dalszy poprzednich) + koncepty
Obrazki, z których jestem dumny, coś co robiłem najdłużej i przy czym starałem się najbardziej w mojej przygodzie artowej. Chciałem by było wyjątkowe i zapadało w pamięć i by wyglądało dobrze w portfolio, przedstawiająć jednocześnie jakieś bardzo proste story. Projekt zacząłem w kwietniu 2022 i robiłem sobie go po godzinach ciągle ucząc się do niego potrzebnych rzeczy.

Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)


Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)

Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)

Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)

Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)

Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)

Escape Plan 🪲⚡ (YATRA)

 

 

  • Like 7
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supplice - Promotional Artświeży promoart na zlecenie. Wyzwaniem był deadline, ktory wynosil z roznych wzgledow mniej niz 72h :'D. Oprócz base modeli z DAZa wszystko moje. Jak na taki czas jestem dumny z tego co wyszło, jakby było dłużej to wiadomo, że zawsze można lepiej. Jestem dosyć słaby w twarze i ich mimikę, zazwyczaj omijam je w artach dając postać z tyłu (xD) ale tym razem musiałem się z tym zmierzyć poszło tak, ze nie jest najgorzej.

Jako ciekawostkę wstawię, że postanowiłem w wolnej chwili zrobić swojego pierwszego fan arta na poważnie. Wioskę Konohagakure z Naruto, ktorego namietnie ogladalem na przelomie podstawowki i gimnazjum. Dopiero sam początek ale to w koncu dział wip 😄. Jestem ciekaw czy w ogólę, znajde w sobie tyle sił by to skończyć.Brak opisu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, michalo napisał(a):

Jest super. Laska podobna do Panam z CP 😛

Jak tak powiedziałeś to nawet trochę to widzę, chociaż Panam była zdecydowanie bardziej hot, widać było po niej charakterek po samej twarzy i spojrzeniu. 
Pani miała być inspirowana https://www.instagram.com/thesamurider/ ale nie wiem czy to jakkolwiek się udało  x)

By nie był taki post bez treści to zarzucę na coś co  kurzy mi się od dawna na dysku, zamierzam do tych owocków zrobić ilustrację z mojego świata yatra jak główny bohater jest na targu otoczony dziwnymi grzybami, owocami etc. ale na razie to odwlekam z braku czasu 
s9g2xXL.jpg

VYCbqNn.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze. Efekt mentorszipow z Gabrielem Tanem na Brainstorm o Keyframach. Miałem robić 4 ale życie i czas jak zawsze zweryfikowało i powstał tylko jeden. Mam już kolejną ilustracje z tego świata in progress.

Pracka jak widać inspirowana CP77 i Edgerunners, dodatkowo z nalecialosciami ze starego anime i ze stylu Alberto Mielgo, taki mix ale chciałem zrobić sobie od tak coś dla siebie co mi chodziło po głowie, potestować też rzeczy bo na co dzień robię dużo bardziej realistyczne i sci-fi rzeczy. 

Historia jest taka, że główna postać pracuje jako złodziejka danych z wielkich korporacji na zlecenie, a w dzień prowadzi zupełnie normalne życie jako mechaniczka w garażu. Story miało być takie, że zamiata sobie przed garażem i obraca głowę bo słyszy, jakiś krzyk na ulicy, widzi rabunek i krzyczącą kobiete, wtem rzuca miotłe i wsiada na motocykl gonić złola, ale no aktualnie to po prostu zamiata  :[  xD. 
CHERRY MOTO LAB 🏍️🍒 (NEON-ネオン)
CHERRY MOTO LAB 🏍️🍒 (NEON-ネオン)
CHERRY MOTO LAB 🏍️🍒 (NEON-ネオン)
CHERRY MOTO LAB 🏍️🍒 (NEON-ネオン)
 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie tu nie było ale tak się jakoś składa, że miałem i mam sporo zleceń na większe rzeczy i mam trochę mało czasu na personale, ale między pracą full time i zleceniami staram się też znaleźć chwilę na rzeczy dla siebie. Na razie to szkice i wipy, ale jak tylko będę miał czas to przysiądę i wyciągne z tego coś fajnego :D. W tym roku będę wrzucał dużo wypolishowanych rzeczy ze zleceń oraz z The Alters, przy ktorym pracuję już 3,5 roku i w 2024 ma mieć premierę, także w końcu jakieś rzeczy z pracy wyjdą na powierzchnie, nie mogę się doczekać ^^. 

Niebieskie pracki: nowy biom w moim IP Yatra, gdzie jest snajper fretka i broni swoje steampunkowe miasto w kulce, gdzie jest ciepełko a naokoło lód i gatunek, który chce troche ciepełka. Inspirowane trochę armią zza muru z GOT. Na razie to tylko pomysły na postacie i szkice, ale mam nadzieje, zrobic z tego serię fajnych keyframe.

Kolorowe zaś to ilustracja, którą gotuję chyba w przerwach od pol roku, jak widać jest rozgrzebana, screen z blendera. Wiele jej brakuje do dokończenia ale to pomysł, który siedział mi od dawna w głowie, chciałem zrobić coś chaotycznego, pełnego ruchu, pomysłów i oczojebnego, mam nadzieje, ze uda mi sie to opanować i zrobić z tego fajnego arcika x).
 

368788433_1245227202845272_4088251671157567052_n.jpg

370458660_4874690019321290_2486167610597723095_n.jpg

377910489_1030001544979720_8084922484086743596_n.jpg

415288004_1159134991723961_5558131120699647338_n.jpg

415525188_418874884153766_2554961337374824273_n.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keyart 🏰 for Unannounced Project
KeyArcik z 2022 roku. Dostalem greenlighta to zarzucam x). Fajnie było porobić coś w motywach zbliżonych do Bloodborna, odpaliła mi się nostalgia. Jeszcze do niedawna uwazalem, ze to moj najlepszy obrazek.

za pare miesiecy bedzie wiecej bangerow jezeli chodzi o portfolio :D.

  • Like 10
  • Wow 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, revrite napisał:

Keyart 🏰 for Unannounced Project
KeyArcik z 2022 roku. Dostalem greenlighta to zarzucam x). Fajnie było porobić coś w motywach zbliżonych do Bloodborna, odpaliła mi się nostalgia. Jeszcze do niedawna uwazalem, ze to moj najlepszy obrazek.

za pare miesiecy bedzie wiecej bangerow jezeli chodzi o portfolio :D.

Przepiękne. Po powiększeniu te detale. Dobra, wrzucaj więcej tych prac 🙂

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności