Jump to content

Recommended Posts

wiesz, poniosło cię z historią, to mnie tez poniosło. Fajny pomysł, ale koncepcja tej pracy weszła jeszcze z czasów mojej steampunkowej lady mechaniki. wtedy Pawlito zaproponował, żebym ja zrobił właśnie mechaniczke, a on samochód. Stąd to jest dziewczyna, która naprawia (w warsztacie) a nie psuje (na odludziu) automobile.

można było zrobić coś zupełnie innego, więc jak masz ochotę, to zrób.

• Replies 381
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siema dobrze ze zabieracie sie za to i ze zniknelo z finished. Ja akze ta stojaca butle bym polozyl ale tak by wskazywala na glowe a nie na buty.

Moja propozycja post.

TwsOysr.jpg

oj3sEXV.jpg

Fy9pvYP.jpg

Edited by Sebazx6r
wiesz, poniosło cię z historią, to mnie tez poniosło. Fajny pomysł, ale koncepcja tej pracy weszła jeszcze z czasów mojej steampunkowej lady mechaniki. wtedy Pawlito zaproponował, żebym ja zrobił właśnie mechaniczke, a on samochód. Stąd to jest dziewczyna, która naprawia (w warsztacie) a nie psuje (na odludziu) automobile.

można było zrobić coś zupełnie innego, więc jak masz ochotę, to zrób.

I ok!

Czy ja jestem waszym koordynatorem prac? Raczej nie, jestem jedynie widzem, który podsuwa pomysły/propozycje, a wy robicie co chcecie, nie to czego nie chcecie, zgadza się?

W czym zatem problem?

Nie dostrzegam aby mnie poniosło, dałem wam jedynie źródło inspiracji, o którym przypomniałem po tym jak @Pawlito napisał, cytuję.

Nie było nigdy o tym mowy, skąd taki pomysł? :)

A odbiór twój czytam tak "narobiłem się tyle a ten mi psuje koncept swoimi pomysłami" :)

Panowie nie ma się co obrażać tylko do roboty, Sebazx6r podał bardzo sensowną propozycję oświetlenia, ze snopem światła idzie w dobrym kierunku, jest lepszy fokus na modele, przestają być widoczne niedoróbki w tle. Butla jak leży może być obracana wokół globalnej osi Z...

Były też inne dobre propozycje, oczywiście nie można dogodzić wszystkim, ale jednak przemyśleć krytykę i spojrzeć obiektywnym okiem warto, jak ktoś lubi czytać same achy i ochy to niech postuje na amerykańskim forum...

Z lekkim DoFem wyglada duzo lepiej, podobnie jak z postpro co do kolorow. i swiatla.

Tyle bylo gadania o tej kobitce jaka to z niej nie jest pani mechanik, a koniec koncow jest typowy pinup jak dla mnie.

Modele swietne, roboty wlozona masa, cholerny cyclesowy szum widac, ale i tak bardziej mi sie podoba niz kompletny plastik jaki wyszedl a Maxa w innym watku. Nie ulega watpliwosci, ze mozna zagrac klimatem tutaj duzo wiecej zamiast zimnego, trupiobladego swiatla jazeniowki.

(nie wiem kto pierwszy zaczal straszyc pobiciem, ale zagranie rodem z podstawowki :D)

Ogólnie panowie dużo pracy .. ale to chyba najgorszy komentarz jaki można dostać do swojej pracy. Problemem jest ogólnie render i post. Można z Cycles zdecydowanie wiecej wyciągnąć. Pani lalkowa, poza na siłe . Ogólnie spoko ale nikt się nie zachwyci.