Jump to content

Recommended Posts

AVT_Lemmy-Kilmister_831.jpeg

to spojrzenie Lemmiego Kilmistera ...

Maupa urywa dłpę, niby jest dokładnie zgodna z koncepcją, a jednak nie spodziewałem się, że wyjdzie tak dobrze. Oto przymiarka.

Zrzut-ekranu-z-2015-02-14-113431.png

Shorty mocno kwadratowe, to nie powinno tak wyglądać;). Ja bym jeszcze popracował nad ciałem poniżej pasa i potem poprawił szorty.

@ikkiz: Zapewne nie pogardzisz faktem, że dragsterka będzie mogła wsiąść do auta.

@Piotr: RESPEKT

i27wb5.jpg

Edited by Pawlito
czeski błąd

@ikkiz: Zapewne nie pogardzisz faktem, że dragsterka będzie mogła wsiąść do auta.

Wymodeluje sam siebie i wsiądziemy na tylną kanapę.

nawet nie wiem, czy to pokazywać.

nie wyszło to dobrze, i spróbuję od nowa

618AjwD.png

edit:

render23.png

Edited by ikkiz

1ZKXGse.png

włosy będą cieńsze a więcej (x4) ale na razie tak, ze względów wydajnościowych.

O, ale widze ze z koszulka sie uporales pierwsza klasa. No i respekt dla Z3Piotra za te tatuaze. Przemiod.

No no, koszula zawiązana idealnie. Włosy też zaczynają wyglądać jak włosy.

Która klamra?

render24_klamry.jpg

tak w ogóle, to myślałem nad tą, ale to już chyba przerost formy nad treścią by był

i za dużo roboty na finalne 15X15 pikseli

pas-z-klamra-motorhead.jpg

Edited by ikkiz

@ikkiz pierwsza klamra, pasuje do samochodu.

@Z3Piotr świetne projekty!

Nie było nic lepszego do wyboru, głowy z rogami nie chciał robić!

Pewnie i tak ma wszystkie 3 zrobione, nie mógł się jednak zdecydować i poprosił o pomoc z wyborem *evil smile*

@Z3Piotr Jeszcze dziś przymierzę tattoo, trochę mnie martwi proporcja jak to się będzie dało ułożyć na chudej łapce. Wyjdzie w praniu. Ale szczałeczkę pontiaka widzę - to jest GIT.

Natomiast klamra leci pierwsza i mam mieszane uczucia, bowychodzi strasznie hipoly i jeszcze będę musiał robić retopo i wypalać, co już jest przy takim g.wniamy detalu trochę overkill :)

=== Edit ====

bSImwq0.png

Edited by ikkiz

@ikkiz klamra pierwsza jest najfajniejsza, ale rzeczywiście szkoda na nią twojej pracy, może zostaw sobie klamrę na koniec i w ostatniej fazie zdecydujesz czy Ci się chce ja wykonać :)

Wypalona normalka i kolor z nowego noda pointiness.

Bgwv3co.jpg

jak szaleć, to szaleć, tyle z niedzieli: klamerka :)

ale mam 1978 tris w tej lowloly klamerce a hipoly klamerki miało 77k - trochę głupio by było, jak by takie coś miało więcej niż samochód Pawlita

W takich projektach wszystko ma sens :)

Śliczna klamerka, ładnie zdobi!

nie znam się, ale czy jest wgl sens robienia tej klamry wypukłej?

Nie rozumiem pytania

- pytasz, czy jest sens robić TĄ WYPUKŁĄ, znaczy pirwszą? (nie wiem, były na nią 2 głosy, to zrobiłem tą)

- pytasz, czy jest sens robić wypukłą geometrię? No więc ona jest tylko z grubsza wypukla, reszta, na przykład napis, to już tylko normalmapa. Jak miał bym ją zrobić niewypukłą? Plane z alfą? to by chyba nie przeszło w detalu, w którym mam pojedyncze rzęsy wymodelowane.

Całkowicie zwykla klamerka (prostokątna ramka z dinksem do wkładania w dziurki w pasku) też by starczyła i bym był do przodu z projektem, ale z drugiej strony miałem teraz okazję pierwszy raz w sumie wybejkować wszystko w cycles zamiast w internalu, czego jeszcze nie robiłem prócz paru testów.

przymiarka_do_pontiaca.jpg

Na razie przymiarka w takim testowym materiale, ale jak by to powiedział jeden polonus w kajaku:

Jest piękny, its bjutifol.

Ta kostka metrowa się przydała, bo przy imporcie nie mam możliwości wybrać skali, na szczęście importuje się dokładnie 10 razy za duże. Dziewczynę "wymiarowałem" zgodnie z wymiarami Julii Hafstrom, ma 173cm wzrostu, więc tak to będzie wyglądać.

A tatuażu nie przymierzyłem, nie miałem dziś natchnienia na UVki, za to zrobiłem porządek w pliku i katalogu, pozmieniałem nazwy obiektów i przymierzyłem sobie furę. Jutro spróbuję z tym tatuażem

Edited by ikkiz

Heh, widzę że tylne koło ma flaka i będę musiał obrócić auto trochę w przód. Ubiegłeś mnie bo miałem postować upa:

11raq9v.jpg

wwbwgi.jpg

1467tu.jpg

Trochę usprawniłem auto pod zwględem aerodynamiki, stąd ten spoiler z tyłu, trochę też posiedziałem we wnętrzu. Jest klatka bezpieczeństwa, wlew paliwa, z wycieraczek zrezygnuję na rzecz aerodynamiki.

A jak nie wiesz gdzie zrobić jej ten tatuaż, to ci podpowiem że wydziaraj udo.