Jump to content

Recommended Posts

Hej,

Chciałem podzielić się z Wami projektem który skończyłem jakiś czas temu a który wykonałem dla agencji Good Morning.

Moim zadaniem było wyrenderowanie trzech butelek w tym samym otoczeniu. Na szczęście różniących się od siebie tylko etykietą.

Całość renderowana w Coronie. Czas renderu wyniósł około 6/8 min. na klatkę, koniec końców zdecydowałem się na spróbowanie zewnętrznej renderfarmy, wybór padł na Rebusfarm i wszystko przebiegło pomyślnie.

Finalny output - full hd a główne przeznaczenie to website, przykład tutaj: http://linie.com/aquavits/double-cask/

Mam nadzieję że wygląda to przyzwoicie i Wam się spodoba,

finalna animacja:

obrazki:

71191f9a045c674d358715621a92312e.jpg

c59f5db4f3da99b5c45b8af3561ca610.png

wip:

90ed6005fae248f19ba6c5b5306375c5.jpg

Dzięki,

P.

w Twoim wykonaniu nawet butelka w beczce wyglada mega kozacko :), swietna robota!

Edited by plasti

Dzięki za opinie!

Już się na to napatrzyłem więc straciłem dystans, cieszy mnie że wygląda to przyzwoicie.

@Temporal, "odbijajacej sie kamery" ?

P.

Dziekuje bardzo za fronta!

Niestety to jeszcze nie modo, ale juz niedlugo mam nadzieje ze nowe prace wyjda z modo wlasnie :)

Bardzo ładne rzeczy, przyłączam się do zdania że w wersji webowej wygląda jeszcze lepiej.

Świetne, bardzo nastrojowe i klimatyczne. Cząsteczki wyplute z programu 3d? Czy zrobione w postprodukcji? Uchylisz rąbka tajemnicy?

@le_chu - dzięki, doceniam ze się podoba!

@PurePixel - również dzięki, cząsteczki są na 3D, to parę obiektów spiętych w grupę podpiętą jako source do ParticleFlow. Do tego bardzo mały ruch cząsteczek na przestrzeni całej animacji, reszta to ustawienie właściwie DOFa i to tyle w temacie cząsteczek.

P.

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy