Jump to content
adek

Klip promujący Polskę

Recommended Posts

W internecie pojawił się nowy spot promujący nasz kraj wyprodukowany przez Opus Film dla Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Za postprodukcję, reżyserię i scenariusz odpowiedzialna jest firma Platige Image.

Pełna treść: Klip promujący Polskę

"Where the unbelievable happens" - podtytuł świetnie dopasowany ;) Sam klip bardzo przyjemnie zrobiony, miło się oglądało.

Pozdrawiam.

Gdyby młody mówił szeptem będąc bardziej podekscytowanym , więcej lokacji by się zmieściło

Od kiedy w miejscu starego rynku wyrastają wieżowce. Nie rozumiem po co ta ściema.

To prawda. W tym kraju dzieja sie rzeczy w ktore nie mozna uwierzyc...

"Polska - where the unbelievable happens"

You have no idea...

Od kiedy w miejscu starego rynku wyrastają wieżowce. Nie rozumiem po co ta ściema.

Albo parkuje sie Bentleya na chodniku ronda de gualle`a ;)

Przeciez przestawianie architektury w reklamach czy filmach to powszechna praktyka, i to nie tylko w rodzimych produkcjach. Nie wiem co w tym dziwnego. Mnie sie podoba.

Nie przekłamane - zwłaszcza bitwa na warszawskich ulicach mi się podobała. Szkoda, że film nie będzie miał premiery 11 listopada.

Widziałem ten artykuł i spodziewałem się tego. Czekam jeszcze, aż ktoś przyczepi się, że ten smok, który podpisuje umowę to też przekłamanie i jest nieprawdziwy.

Fajnie zobaczyć w creditsach znajome nazwiska. Rozumiem, że odpowiedzialny za to był ten wydzielony jakiś czas temu działa Platige Post?

Pomysłowy, zabawny, świetnie opisane z perspektywy dziecka. Kadry, kamera, postprodukcja, reżyseria z oceny miłośnika kina- super. Dla całej ekipy gratulacje + w tym dla MSZ :)

+ w tym dla MSZ :)

A za co? Niech inwestuja pieniadze w rzeczy ktore naprawde beda tu przyciagac ludzi. Skoro krakowski spot olimpijski kosztowal pol miliona to PI wzielo pewnie z 5 :P

http://zus.pox.pl/pit/polska-w-swiatowej-czolowce--biurokracji.htm

Najpierw sprezyna teraz to... Jak tak dalej bedzie to nawet "ch*j, dupa i kamieni kupa" z tego nie zostanie.

Spot oczywioscie bardzo fajny, jak zwykle od Platige ;)

Niech inwestuja pieniadze w rzeczy ktore naprawde beda tu przyciagac ludzi.

Moga rozdawać mieszkania jeżeli chcesz, by przybywali muzułmanie.

@Reynevan: ale to nie ten spot, nie ta grupa. To spot celujący w turystykę - grupą docelową nie są też Polacy, więc mało prawdopodobne, aby gdzieś z zagranicy pojawiły się komentarze, że nie ma krzyża na Giewoncie.

Pierwsze skojarzenia: (i niestety to one pozostaną w pamięci)

Gdańsk - tania siła robocza,

Warszawa - zamieszki na ulicach,

Kraków - smog (a to teraz bardzo aktualny problem),

Tatry - brak, ew. wstrząsy sejsmiczne.

Trochę przypomina to reklamę pewnego banku, gdzie jest dużo gadaniny ale zapamiętuje się tylko jedno, do tego źle kojarzące się hasło - "totalne zero".

PS. Tak trudno sprawdzić że nikt na świecie nie używa już terminu "Cracow"?

Edited by marograf

Skoro Ministerstwo spraw zagranicznych jest od promowania turystyki to Ministerstwo turystyki zajmuje się dyplomacją?

Skoro Ministerstwo spraw zagranicznych jest od promowania turystyki to Ministerstwo turystyki zajmuje się dyplomacją?

Moze byc. Ja sie dowiedzialem ostatnio, ze najwyrazniej oficjalna waluta Polski jest Dolar Amerykanski. Odwiedzajac polska ambasade w Meksyku musze uiscic oplate za nowy paszport nie w pesos ani nie w zlotych tylko w dolarach. Bo tak.