Skocz do zawartości

(ob)scena 3d - protest


mCh

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ostatecznie zgadzam się z Piotrem...

Nie do końca jestem zadowolony z siebie. Część planu wykonałem, tj. wywołałem dyskusje na temat jakości prac na max3d.pl, potem jednak straciłem kontrolę nad całym tym zamieszaniem... No i straciłem jeden klocek - mało, kto skomentował samą pracę, a jeśli już to opinie były przesiąknięte w większości oburzeniem moim tekstem...

 

Proszę Ciebie, Leru, wykasuj tutaj wszystko prócz samej pracy i wątka i wrzuć do gallery finished works. I będzie spokój.

 

Pokój i miłość i eot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie powienienes byc. chlopcze o czym ty gadasz o jakosci prac na max3d ta jakos nie zalezy od forum tylko od ludzi a nie wszyscy sa geniuszami, i ni wszyscy mają cos co mozna nazwac samoktytyką a jak praca jest zla to swiadczy o samym autorze. Nikt tu raczej nigdy nie bedzie wprowadzal minimum w galerii ani na wipie brak wiec segregacji. Odpusc juz sobie wiec to tepe dziecinne gadanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje skasować wszystkie komentarze (łącznie z moim do pierwszego posta z pracą) i ponownie wrzucić do gallery - finished works

Kolejny raz to proponujesz zaraz po tym jak się w wątkach robi syf (po Twoich wypowiedziach). Następnym razem staraj się do tego nie dopuszczać.

 

Zamiast protestować przeciwko jak to określiłeś "kiczowi" i starać się zdobyć tanią popularność, wysokie statystyki wątku itd. zacznij prezentować coś, co by się kwalifikowało do "złota oddzielonego od śmieci" czy przeciwności kiczu.

 

Tymczasem zamykam wątek z kolejnym problemem, który według autora, może być rozwiązany takimi protestami.

 

P.S. Już mówiłem to nie raz (i wspomniałem również i w tej wypowiedzi)

CHCESZ ZMIENIAĆ ŚWIAT ? ZACZNIJ OD SIEBIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności