Skocz do zawartości

Star Wars: Episode VII


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Też mam mieszane uczucia chociaż to tylko teaser. Nie czuję klimatu. Co myślicie o tym ujęciu z sokołem? Nie przypominam sobie, żeby w poprzednich filmach kamera kiedykolwiek się w ten sposób poruszała razem ze statkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem optymistą i uważam, że moc wreszcie powróci z tym filmem. W końcu wyeliminowano chyba najsłabsze ogniwo sagi czyli George'a Lucas'a. Pomimo, że wymyślił cały ten fascynujący świat to reżyserem jest raczej kiepskim, co potwierdził prequelami. Natomiast, przynajmniej dla mnie, J.J. Abrams nieraz udowodnił, że umie opowiadać historie. Nowe Star Treki czy szczególnie świetny Super 8 to wystarczające rekomendacje.

A teaser pokazuje, że saga w formie wizualnej prawdopodobnie dostanie nowej świeżości w postaci surowości i realizmu, które stały się chyba wymogiem współczesnego kina. Mam przynajmniej wielką nadzieję, żeby tak było. Pewnie daleko będzie jeszcze do tego brudu, jak choćby z "Kosogłosa", ale myślę, że i tak będzie inaczej. Co do fabuły to nie mam pojęcia czego się spodziewać. Ufam, że postaci nabiorą wyrazistości, choćby poprzez to, że znowu zagrane zostaną przez aktorów ze starej trylogii, a nie te marionetki z greenscreenów jak w prequelach. Ja jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie te lens flares?! :)

 

A tak serio, to ciekawie się to zapowiada. Star Treki zrobił ok chociaż wyszły trochę takie... za bardzo jak dla szarej i ciemnej masy.. ale może to ja miałam wygórowane oczekiwania jako trekis :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podoba mi się głos lektora, taki "inny" od reszty tych trailerów, hehe, założę się że będą musieli zmienić ten miecz żeby nie urazić islamów ;pp

 

miecz wywalą, wstawią samochody pułapki żeby było bardziej multikulti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale się wszyscy czepiają, że zmywarka albo USB, że robot się toczy jak kulka, że krzyż zamiast miecza, moim zdaniem wszystko się trzyma jak najbardziej w klimatach SW, w każdym odcinku był jakiś dziwny sprzęt, ten toczący się robot moim zdaniem zajebisty jest, to co prowadzi ta babka to może jakiś przenośny magazyn, ludzie guzik widzieli ledwo 3-4 scenki i już narzekają, moim zdaniem film będzie ekstra, może nawet przebije pozostałe części. Poza tym Disney tworzy świetne, wyraziste postacie, dużą wagę przykładają do kostiumów itp. przykład to choćby Piraci z Karaibów cz.3, gdzie było to zgromadzenie piratów przy stole, świetne wystylizowane postacie, i myślę, że tu też takie będą. Charakterystyczne postacie to wizytówka SW, więc myślę, że Disney stanie na wysokości zadania, może nawet lepiej niż poprzednik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf bez napisania glupiego komentarza badz wstawiania pseudo smiesznych obrazkow nie bylby soba...

 

Co do teasera: nie jestem fanem SW, ale ten material wyglada wporzo, jakos powazniej to wyglada niz te stare filmy. Ten mieczo miecz faktycznie psuje troche odbior. Ani to praktyczne ani fajne z designu. O ile hollywood w gdzies praktycznosc kreowanych przedmiotow, to jednak zawsze kladl uwage na jakis hipercool design, a to... no wlasnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz_s @ nikomu nie dogodzisz... jednemu nie będzie podobał się miecz, drugiemu kamera, trzeciemu kolor góry na trzecim planie bo nie "siedzi". Większość tu komentujących to specjaliści od teaserów którzy wyciągają całą fabułę, stylistykę i ogólny zamysł twórców na film po 1min paru krótkich scen.

Odnośnie tych wszystkich rzeczy które wam nie pasują to nie martwcie się, one wszystkie znajdują się w uniwersum SW.

Osobiście nie mogę doczekać się filmu, świetnie się prezentuje na tym co pokazali. Jest brudno i groźnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności