Skocz do zawartości

Element 3D V2 - już dostępny


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

STRZYG - no właśnie....plugin potężny już był w wersji 1.6. Ale ciekawych rzeczy zrobionych przez użytkowników do dziś się nie doczekałem (albo nie znalazłem?)...prawda taka że często prezentacja możliwości softu Andrew jest ciekawsza niż to co ludzie potem z tym softem robią:(

Sam mam Elementa 1.6 (w pracy i w chacie), i kupiłem ze względu na stosunek ceny/możliwości, ale póki co użyłem w 2 projektach tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produktówek nikt w tym nie smiga, bo jednak za plastikowo to wychodzi. Mój kumpel robi często w elemencie prezentacje marketingowe. Bardzo dobry produkt to takich korpo-shitów. Tylko że to nie jest coś, czym się później chwali w necie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest przypadkiem tak, że After w obecnej formie nie nadaje się do obsługi takich "nowinek" ? No niby ma tą kamerę "3D", przestrzeń 3/2.5 D (po której nijak się poruszać) i inne bajery (nowy layout!!!11), ale już produkcyjne spięcie tego z takimi bajerami od Andrew Kramera jest wielce problematyczne? Nigdy z tego nie korzystałem i raczej już nie skorzystam, dlatego pytam.

Swoja droga, jak patrzę na ilość rolloutów bezpośrednio w AE to aż oczy bolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że też kupiłem 1.6 jak była promocja, ale sporadycznie używam, najczęściej do jakiś napisów, ale nowa wersja jest trochę lepiej zrobiona - myślę, że tym razem przysiądę porządnie i się pouczę i zacznę używać częściej, wielokrotnie się już złapałem na tym, ze liczę pewne rzeczy w maxie, co zabiera dużo czasu, a tu otrzymałbym identyczny rezultat, od razu i pewnie szybciej bym ogarnął ze względu na podgląd. Jedyne co mi nie pasuje to kamera w afterze, ciężko mi się nią rusza, ale mam na to jeden patent. No i ma być ten plugin do maxa, że ruszając kamera w maxie od razu rusza się w afterze, więc to + element może fajnie rozbudowac i przyśpieszyć workflow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności