Jump to content
Monio

The Foundry na sprzedaż.

Recommended Posts

ikkiz - może właśnie teraz był moment na zgarnięcie zysków, żeby nie czekać w nieskończoność

ja adobe widzę chyba jako najlepsze rozwiązanie, zdecydowanie lepsze niż kolejna grupa kapitałowa, której członkowie nawet nie wiedzą do czego modo służy, a są skupieni jedynie na pieniądzu. to nie rokuje dobrze dla softu, bo jego nauka jest długa i ludzie by nie chcieli ryzykować inwestycji czasu, lat w coś co może z nienacka paść z powodu widzimisia grupy kapitałowej. na taki układ nikt nie będzie chciał iść. adobe z mojego punktu widzenia softwarowca jednak to sofciki cacuszka, profeska i wiedzą co dobre, w takim towarzystwie modo ma okazję się wzmocnić i to bardzo. także no tak gwoli wizualizacji przyszłości, oficjalnie jest jeszcze cisza

1pudel - też ich tam sprawdzałem, a czy zauważyłeś że jednym z członków carlyle jest george bush?

A to już kumam. czyli parafrazując: to nie była dla carlyle krowa mleczna (nie kupili, żeby doić) tylko prosiak tucznik, podkarmili, urósł i sprzedają tłustszego drożej, a adobe zrobi z niego pasztet i salceson :)