Jump to content

Witcher 3: Wild Hunt Recap Trailer


Recommended Posts

Hej wszystkim. Dawno nie byłem aktywny tu na forum i tylko biernie obserwowałem co się dzieje.

Jakiś czas temu można powiedzieć, że zakończyliśmy z naszej strony pracę nad animacjami storytellingowymi do Wiedźmina 3.

W ramach współpracy z super ludźmi z CD Projektu mieliśmy przyjemność wykonać parędziesiąt animacji do samej gry, jak również animacje promocyjną służącą jako przypomnienie lub wprowadzenie nowych graczy w świat prozy Sapkowskiego, która posłuży również jako sekwencja otwierająca grę. Animacja miała premierę parę dni temu i dopiero teraz możemy pokazać jakieś trochę szersze materiały na jej temat.

 

 

credits:

Marcin Przybyś

Grzegorz Przybyś

Kasia Niemczyk

Studio Juice - dźwięk

 

I stillsy:

 

 

AlWfz0I.jpg

 

 

Nlm2Xlp.jpg

 

99qfmrt.jpg

 

D6CgpnG.jpg

 

uCReKb8.jpg

 

eAp7RXc.jpg

 

6cJwsu6.jpg

 

 

6J180NC.jpg

 

QqimgJf.jpg

 

0nrqRZC.jpg

 

Sb0K858.jpg

 

GsN8gQV.jpg

 

 

 

I na koniec mały breakdown sekwencji koniunkcji sfer:

 

IggNRWl.jpg

Edited by GrzegorzPrzybys
Link to post
Share on other sites

Myślę, że rządzicie :) jakość rysunków, kadry, przestrzeń na najwyższym poziomie. I mam wrażenie, że widać postęp co animatik mimo, że już wcześniejsze wszystkie były full pro :).

Może trochę narrator mi nie do końca siedział i przy tak długim materiale wolałbym chyba inny głos, ale to wiadomo nie ma się co czepiać.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za wszystkie miłe słowa!!

 

Wojtas - do narratora było typowanych 4 aktorów. Jego wybór był kwestią wewnętrznego głosowania i je przegraliśmy ;) i nie został wybrany ten który nam się najbardziej podobał. Dla mnie jest trochę za młody i za mało zniszczony jak na takiego dziada ale niektórym się podoba jak bardzo się wczuwa ;)

 

Paweł - Dzięki, staramy się za każdym razem wprowadzić coś nowego i podkręcić to na wyższe obroty pod każdym względem. Nie tylko ze względu na lepszą jakość ale też żeby się zwyczajnie nie znudzić ;)

Link to post
Share on other sites

Bez pomocy Kasi niektóre z kadrów wyglądałyby znacznie, znacznie gorzej. Ale jeśli liczyć procentowo ilość pracy to w gruncie rzeczy wykonały ją dwie osoby.

 

Uściślając - scenariusz pochodził od CDP, ale również jesteśmy jego współtwórcami. Nie odpowiadamy jednak za dźwięk w żadnym stopniu i tu faktycznie nasz błąd, powinniśmy napisać iż robiło to studio Juice.

Link to post
Share on other sites

Kalberos - teledysk nie był robiony przez Division48 tylko przez Juice. Wszystkie ilustracje były robione przez moją skromną osobę ale wszystko pozostałe zostało zrobione przez Juice'a. Dużo osób to kojarzy od razu z naszym studiem ale nie jesteśmy wstanie wszędzie tego prostować.

 

Jaras - pozdro ;)

Link to post
Share on other sites

Podoba sie. Grzesiowa kreske kojarze od czasow liceum co moze powoduje ze nie potrafie byc w pelni obiektywny bo zawsze uwazalem ze krawedzie powinny byc delikatniejsze. Przydaloby sie wiecej ruchu na powierzchniach postaci ofcors. Np. W ujeciu z dzieckiem gdyby kropla lub dwie splynely po twarzy byloby natychmiast zywiej. Gdyby w teczowkach wiedzmina cos sie zadzialo tez byloby ciekawiej. Przyklad 2:06 :https://www.youtube.com/watch?v=e4ut7ecedG4

 

Calosciowo patrzac na obraz brakuje mysle wspolnego mianownika jesli chodzi o barwy Sa mocne czerwienie/ niebieski/ cyjan pomieszane z zdesaturowanymi kadrami. Tu z kolei przyklad jakby moglobyc lepiej: 4:00 :

Oczywiscie nie mowie o o tym by sprowadzac wszystko w jeden tint, ale by rozne kadry posiadaly w stylu cos wspolnego. Kolory to najbardziej denerwujacy mnei element powyzszego cinematicu od division.
Link to post
Share on other sites

Najładniejsza animacja jaką w życiu widziałem w tej kategorii (swoją drogą jak się nazywa ten typ animacji? still animation? motion still?). Przebija wszystkie inne animacje z guild warsa, diablo III itd. Nie mogę się doczekać obejrzenia reszty filmików w samej grze :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy