Jump to content
zlyczlowiek

złegoczłowieka

Recommended Posts

Okurcza, przepraszam nikodemie, ze odpisuje po tak dlugim czasie! Te odrzucone to raczej bazgrol liniami sylwetki, ale moge poszukac jak Cie to interesuje. :]

Cos mniej czasu ostatnio na cwiczenia, swoje prace...

Studium Zorna

CW8PUB3.jpg

Jakies thumbnaile interiorow

T04efR6.jpg

I dwa dzisiejsze "speedy"

7jDIUlF.jpg

AnQFGb6.jpg

Hej!

Nie śledziłem wszystkich stron tego wątku, ale z prac, które widziałem moge stwierdzić, że jesteś doskonałym artystą. Dla takich ludzi zakładam powstało to forum :D. Doczytałem sie w informacjach, że jesteś w połowie samoukiem. Ciężko uwierzyć serio bo niektóre szkice prawie jak u dojrzałych rysowników z wieloletnim stażem :). Keep doing!

Zly, ciśniesz, że aż miło ;)

Speedziki - miodzio. Ten drugi ma taki klimat, że ma się ochotę wskoczyć do środka :) Thumbnaile - fazerskie :)

Pozdrowienia!

Dzieki wszystkim za mile slowa! Tak korzystajac z okazji, napomkne tylko, ze od prawie miesiaca pracuje w biurze zajmujacymi sie grami! Przypominajac sobie swoj strart z powaznym rysowaniem i digitalem, a bylo to juz jakies 10-11 miesiecy temu, gdy robilem pierwsze studium masterow/anatomi w zyciu, jednoczesnie robiac dyplom inzynierski, troche jestem w szoku jak to sie potoczylo! Wlasnie odkopalem swoja pierwsza probe na tablecie, idac w 100% z tutorialem, stworzylem Kirbiego, alez bylem wtedy dumny z wyniku... I coz, mam nadzieje, ze kolejne 10 miesiecy bedzie tak samo owocne! :]

kxOFz4l.jpg

I dzisiejszy portrait study.

QEUhuFB.jpg

Pozdrawiam!

Jestem zdziwiony że dopiero teraz, bo od początku teczki ostro ciśniesz , WIELKIE GRATY :D

Sam szukałeś roboty czy robota znalazła ciebie? robisz koncept arty postaci/lokacji czy bardziej ilustracje?

"Przypominajac sobie swoj strart z powaznym rysowaniem i digitalem, a bylo to juz jakies 10-11 miesiecy temu"

Ja zacząłem od stycznia 2014 roku i wciąż mam nadzieje że mi się uda za rok :P

zlyczlowiek Gratulacje! :)) świetne study :) a można wiedzieć jakie gry robicie? :) Jak biuro się nazywa?

GRATULACJE! 8D

Ha, dzieki! Sam, poniekad zmuszony na sile (!), wyslalem portfolio w trzy miejsca, z zapytaniem o mozliwosc podjecia praktyk. W sumie od postaci, assetow po lokacje, wiec jest ciekawie, a i brak skupiania sie tylko na jednej rzeczy podczas mej krotkiej podrozy chyba wyszedl na plus! Sodigital w Krakowie, super ludzie, i ciekawe problemy do rozwiazywania, przynajmniej dla takiego laika w branzy jak ja. :]

Troche studiow... :l

hTTcZdQ.jpg

DTF76m8.jpg

Gwasze kupilem, do studiow plenerowych, glownie koloru, trudne to! Szkice 6x10cm, wiec bardzo male, i szybkie!

XVYafyk.jpg

VbQ7pRC.jpg

XOQYst1.jpg

I portrety z kawiarni.

RSv20a9.jpg

Ld1PPxY.jpg

Super cisniesz !

Ogromny progres.

Ile czasu poswiecasz dziennie na cwiczenia?

:)

Przed chwilą widziałam na levelupie i wlazłam tu, żeby skomentować, super pracka :D

@DAGOO

O, dzieki! Kurcze, ostatnio mniej, poniewaz prace koncze zazwyczaj o 16. Staram sie codziennie cos sie douczyc, a w zaleznosci jak bardzo padniety wracam, to tyle cwicze... :)

@4mk

Dzieki raz jeszcze! :)

Edited by zlyczlowiek

Yosemite? :)

Świetne światło i praca pędzla.Te ośnieżone kamyczki wydają mi się troszkę mało przestrzenne, szczególnie w konraście z górą... Ale może tylko tak mi się wydaje :)

Ogólnie mi się podoba!