Jump to content
zlyczlowiek

złegoczłowieka

Recommended Posts

@Graft

Dzieki! Codziennie kwestionuje swoja umiejetnosc do postawienia prostej linii, wiec popadniecie w samozachwyt mi chyba nie grozi! :)

@purin

Dzieki, mowiac szczerze ostatnie komentarze sklonily mnie do rozwazan. Coz, jakie by one nie byly, nie ustrzege sie odwalenia jakiejs tandety i kiczu w przyszlosci, ale oby bylo tego jak najmniej!

"mlody, zdolny z potencjalem"

Zapomniales, ze przystojny jeszcze... :]

@badassky

Dzieki!

Hm, chyba nie jest bardziej nasycony. Fragmenty dalszego planu w swietle sa troche mniej nasycone, niz te na drugim.

1/30 lub 1/365... A moze mi do jutra przejdzie, nie jestem pewien!

eA0rHbW.jpg

@zlyczlowiek dzięki za odp.

Genialny ten szkic dziewczynki z orłem czy sokołem. Idealna kreska, to teraz mam motywację więcej siedzieć nad perspektywą i rysunkiem. W sumie każdy ma chwile zwątpienia, właśnie czytam "Art and fear" i bardzo pomocne. Też sobie muszę zrobić taki czelendż codziennie szkic i widoczek. Patrzyłam wczoraj schoolism ma jakieś promocje 15$ za miesiąc więc całkiem niedrogo. Pozdrawiam

@Agnieszka Antosiewicz

O, moze tez powinienem to przeczytac! A takie rysowanie codzienne chyba tez mi pomaga przezwyciezac strach tworzenia! Tak, calkiem przystepna cena, kiedys to bylo nawet 12$...! Szczegolnie kursy Nathana Fowkesa mi sie podobaly, szkoda, ze nie moge sobie jeszcze pozwolic na kupienie kursu, a nie tylko subskrybcji, bo jednak poprzez wykonywanie "zadan domowych" tak naprawde uczymy sie najwiecej, a samemu to czasem brak motywacji, no i brak feedbacku pozniej! Pozdrawiam rowniez! :)

Jest wymeczony 2/365... Chyba bedzie lepiej jak bede wrzucal po tygodniu wszystkie szkice, o ile bede to kontynuowal, haha.

wK0YLV2.jpg

ale miodna teczka, widoczki super a te dwie ostatnie postaci super maja kreske. czekam na kolejne :)

@BetiiX

Dzieki!

Uzupelniam tydzien... Czyli 7/30.

0pbe40l.jpg

2y3K5Uk.jpg

iqsPWiW.jpg

pITeLqp.jpg

Pracka z pleneru gwaszowego chyba tez sie zalicza... :P

hCpTbRz.jpg

• Like 1