Jump to content
Sign in to follow this  
tiger250

Pomoc w pozycjonowanie

Recommended Posts

Cześc wszystkim, ostatnio skończyłem w końcu swoja nową stronę: http://www.vishaven.com. Zacząłem szukać firm zajmujących się pozycjonowaniem i okazało się, że stron typu OnePage nie da się pozycjonować... Musze przerobić ją jako sztandarową stronę z podstronami itp. Tylko, że wtedy stracę wszystkie te bajerki. No i kurde mam problem, może ktoś coś poradzić?

musiałbyś wprowadzić jakieś linkowanie - nawet na jednej stronie mozna to zrobić. Teraz nie mozesz wysłać klientowi linka do realizacji, bo masz tylko 1link. Nie masz nawet strona#realizacje czy czegokolwiek. Ale faktycznie jak się myśli o pozycjonowaniu to robi sie zupełnie inne strony. Na pocieszenie powiem, że pozycjonowanie to nie najlepszy pomysł w tym biznesie na pozyskiwanie klientów.

Zmien Service na Services oraz Client na Clients

Dzięki OlaF! Szkoda, że nie wiedziałem tego wcześniej, zanim zacząłem robić taką stronę...

Ps. Dzięki też z poprawki... Sto razy czytałem tekst żeby znaleźć błąd, i widać nic to nie dało.

kolejne januszostwo marketingu - tym razem nie ma sygnaturki, ale link do strony domowej w profilu jest :D

Heheh, wczoraj się zdziwiłem, że ktoś odkopał stary temat, a tu proszę Herbalife :D No nic, będę sie kontaktował, żeby przebudowali stronę :)

Złoty szpadel, za odkopanie kilkuletniego watku.

Zdobywają "marketingowcy"

Gratulacje :D