Jump to content
WWWoj

ArtWay Animation Studio

Recommended Posts

Wyzwaniem była dla mnie dynamika i zagęszczenie, co wymagało dużo ujęć i dobre zaplanowanie, w których ma się więcej ruszać w których mniej, żeby uniknąć wrażenia slajdów statycznych na dłuższą metę.

A no właśnie. Czyli wtedy to taka metoda prób i błędów czy na początku surowy, szybki szkic byleby złapać tempo?

Próbuję to przełożyć na workflow 3D, czyli blocking czy też layout

Boris: Muza wzbudza sentyment do tych czasów, mam wrażenie, że było to wszystko kiedyś mniej udawane, ale to może tylko wrażenie :)

osael: Nie, nie robiłem blockingu tutaj, raczej w głowie/na kartce tylko oszacowanie co ile potrzeba. Tu z planszami szło mi na tyle szybko, że łatwiej mi było się nie rozdrabniać. W poprzednim "Dream on" był blocking, animatik klasycznie po storyboardzie, bo musiałem mieć wszystkie czasy ujęć ustawione dla kolegi, który robił sporą część animacji postaci.

Kurde Wojtek, wszystkie Twoje wrzuty są mega. Wspaniała kreska, stylistyka, animacja i mogę wymieniać dalej. Naprawdę szacun i życzę samych sukcesów :) Gratuluje warsztatu.

Bardzo ładne. Nie widzę tu "gloryfikacji przemocy", wręcz przeciwnie. Wyżej wspominano o skojarzeniach z "Do the Evolution", dołączył bym do tego niektóre motywy z "The Wall" , szczególnie maszerujące ptaszyska przywodzą na myśl maszerujące młotki od Floydów.

Dołączam się do gratulacji. Na prawdę dobrze się to ogląda. :)

Dzięki! Jeden dzień cały i ze 2 godziny poprzedniego dnia :). Tak jednym okiem oglądając mecze :)

Edited by WWWoj

Super stylistyka. Pewnie nie łatwo na to klienta zdobyć ale radosci przy tworzeniu nie wątpie, że masz więcej niż miałbyś przy typowej komercji.

Bardzo fajne 🙂 Widać, że praca włożona w taką pokladkową, tradycyjną animację 

dziękuje! Największym plusem takich zleceń jest ze można se zrobić po swojemu wszystko, ale tez wiadomo czasu jednak za dużo nie można poświecić, wiec takie szyte na szybko raczej, ale fajnie się animowało. Niestety na tła już nie starczyło 😕

animacja testowa w Quill VR "Moja mama na rowerze"

Edited by WWWoj
  • Like 1

rus3k: Dzięki wielkie, miło mi tym bardziej, ze śledzę bacznie Twoje animacje 🙂

KLICEK: Oculus Rift mam i pracuje mi sie w nim bardzo wygodnie i intuicyjnie, ale od jakiegoś czasu nie wiem już, co tam na rynku jest najlepsze. Soft się rozwija, ale na pewno jeszcze sporo rzeczy brakuje i są błędy. Chociażby problemy z eksportem i kamerami akurat w quill. Jak zresztą widać, bo nagrywane z ekranu :). Na pewno bardzo prosta intuicyjna obsługa to plus.

Edited by WWWoj