Jump to content

[blender] e-papieros + filiżanka


Recommended Posts

Cześć wszystkim!

 

Ponieważ to mój pierwszy post zdecydowanie chcę powitać wszystkich zgromadzonych! Jestem zupełnie zielony w kwestii 3D, jednak chęci mam spore - tylko wprawy brak :). Robię sobie przymiarki do blendera, a co za tym idzie z radością przyjmę konstruktywną krytykę. Na pierwszy ogień idzie smutny obraz każdego poranka. Nie mam pojęcia, co stało się z łyżeczką - subsurf x6 a dalej wygląda jakby była postrzępiona :(.

Bardzo proszę o wszystkie uwagi, które pomogą wyciągnąć maksimum z tej jakże banalnej sceny. Mile widziane także wskazówki, co zrobić, żeby wyglądało nieco bardziej realistycznie.

 

Pozdrawiam serdecznie!

 

 

jkwpkj.png

 

PpHgXo.png

Link to post
Share on other sites
Słabo. Wszystko słabo. Pracuj dalej.

 

Dziękuję za odpowiedź. Czy mógłbyś proszę wskazać rzeczy, na które w pierwszej kolejności powinienem zwrócić uwagę? To, że słabo, to widzę sam, natomiast chyba niestety brak doświadczenia odzywa się donośnie, przez co nie do końca wiem od czego zacząć korygowanie prac.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Papieros wygląda ok, aczkolwiek nie znam się na nich i może są odstępstwa od rzeczywistego. Światło i odbijające materiały też nie są złe. Co do łyżeczki to aż dziw bierze, że jest tak słaba, skoro jakoś sobie poradziłeś z filiżanką (może nota bene ciut za cienką). Unikaj subsurfa ponad 2, 6 to już w ogóle ogromna przesada, nawet nie wiedziałem, że taki zakres jest możliwy.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy